Přejít na obsah

Mrkněte na to a napište kdo se s tím už setkal


David-pv

Doporučené příspěvky

Kdyz uz jsme u tohoto tematu....jak zamezit kunam ?

Slysel jsem, ze se davaji praminky lidskych vlasu do prostoru motoru...

Jsou na to spreje a potom jakési drátky, co jim dají ránu, když tam vlezou. Tatíkovi ožraly kablíky ke svíčkám (na hondě) ale na revanš donesly asi 250 vajíček od sousedů. Schovávaly si je v seně na půdě, my jim je brali a ony nosily stále další a další...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou na to spreje a potom jakési drátky, co jim dají ránu, když tam vlezou. Tatíkovi ožraly kablíky ke svíčkám (na hondě) ale na revanš donesly asi 250 vajíček od sousedů. Schovávaly si je v seně na půdě, my jim je brali a ony nosily stále další a další...

:smich: a pak pošly hlady lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Též jsem si vozil nějakou dobu grilované žebírka u baterky. Mrchy jedny, kdyby alespoň nedělaly neplechu, ať se ohřejí, ale ony se chovají jako jezyňky, jed dva prstíčky a šup a kabel v řiti. S tím sprejem by mě zajímola jaký má účinek. Kdyby to šlo ze spod nějak celé zadekloat a byl by klid. Letos jsou ty mrchy pěkně vyžrané, třeba se někde zachytnou a chcípnou. Škoda že jejich kožešina už není tolik v kurzu. Pár lovců kožešin a byly by parkovací plochy od těchto zvířátek skoro prázdné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sprej? Nepomohl....... Vlasy, chlupy? Nepomohly........ Jed? Nepomohl......... Vejce s extra jedem který se ani nesměl prodávat? Vejce vypité (jen skořápka zůstala).....a kuna žije dál...... :(

Jedině odstřel...jenže vidět ji...... :( Jinak se přidávám k těm co mají něco překousaného...odnesly to kabely jak vedou k lambdě před válci....... Mrcha!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sprej? Nepomohl....... Vlasy, chlupy? Nepomohly........ Jed? Nepomohl......... Vejce s extra jedem který se ani nesměl prodávat? Vejce vypité (jen skořápka zůstala).....a kuna žije dál...... :(

Jedině odstřel...jenže vidět ji...... :( Jinak se přidávám k těm co mají něco překousaného...odnesly to kabely jak vedou k lambdě před válci....... Mrcha!!!

tak to já jsem ještě dopadl dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...