Přejít na obsah

do čeho jít???


Sinius

Doporučené příspěvky

Zdarec chalani, mám takovej problém. v červnu příjdu o svou fabii no a jelikož auto potřebuju tak nevim co a jak do čeho jít....chtěl bych vás poprosit o nějakou radu či návrh do čeho jít, nechtěl bych překročit částku 35Otis. variant je víc, bud si pořídit nějakou jinou fabku, nebo si nechat přivést z D OII a nebo bych právě od vásw chtěl nějakou radu, jen podotýkám že to nemusí bejt jen Škoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrovna kiu bych osobne nebral.,. ano za ty penize nabizi velice slusnou vybavu, ale kdyz jsem byl na veletrhu, tak nemuzu si pomoct, ty auta na me pusobily levne.. vabavou byly bajecne, ale proste sedl jsem si do auta a nejak jsem se necitil..

to bude asi proto ze jsem pokukoval po BMW :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FII je rozhodně mimo hru, ta se mi nelíbí a Roomster??? no na to že jsem mladej kluk tak mi to auto přijde takový....neumim to popsat, prostě jako firemní auto proč ne, ale....... fakt docela uvažuju o OII, ale uvidime, myslim že bych nepohrdnul ani OI v kombíčku....máme doma 2 Kii a jsme s nima fakt naprosto spokojený, ale jsou ty jiný tipy aut (Sportage a Sorento), Ceed je fakt paráda, ale právě že jsem dost nerozhodnej co by to mělo být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máte dobré zkušenosti s Kiou, tak bych neváhal a šel bych do Ceedu. Jak psal vittorio, je to trochu lepší fábka II, hlavně prostornější, má dle mého názoru lepší motory a tím i výběr a za stejnou cenu jako fábka. :)

Editováno: , autor: KaJe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

OIIRS byla taq nejlepší volba, ale na to nejsou peníze.......Ta OII by měla 10bagu, automatickou klimu, malý kožený paket, maxidot, 16"hliniky, všechny okna v elektrice, a nevim co ještě, a cenofka by byla taky dobrá, aspon podle mě 315000,- jo a je to rok 06 a má najeto 43000km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OIIRS byla taq nejlepší volba, ale na to nejsou peníze.......Ta OII by měla 10bagu, automatickou klimu, malý kožený paket, maxidot, 16"hliniky, všechny okna v elektrice, a nevim co ještě, a cenofka by byla taky dobrá, aspon podle mě 315000,- jo a je to rok 06 a má najeto 43000km

No já nevím, ale když tak píšeš o té OII, tak proč ne SUperB??? Ojetina je ojetina a mně se ten "šuplík" zdá jako výhodnější volba, ale jsou to tvoje prachy. Za 350t Supa určo koupíš rv 03-04

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OIIRS byla taq nejlepší volba, ale na to nejsou peníze.......Ta OII by měla 10bagu, automatickou klimu, malý kožený paket, maxidot, 16"hliniky, všechny okna v elektrice, a nevim co ještě, a cenofka by byla taky dobrá, aspon podle mě 315000,- jo a je to rok 06 a má najeto 43000km

jestli si mladej člověk a jezdíš převážně sám, tak superba učitě ne, má vzadu ohromnýho místa, který nevyužiješ, jestli si měl fabku, se kterou se pěkně blbne, tak bych šel do čiplé frs a nebo větší ors

hodně zdaru při výběru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...