Přejít na obsah

STREAM


Doporučené příspěvky

bluetooth jednotka je pod spolujezdcovým sedadlem.. oddělej kryt ze předu sedadla - takový koberec na dvou spuntech a podívej se jestli je v jednotce bluetooth anténa... někdy se stane že se v jednotce aktivuje bluetooth dodatečně a nepřidá se anténa.. podívej se a budeš chytřejší.. .. v tom případě se dokoupí pouze anténa a bude fungovat dále..

pokud koupíš neoriginální radio tak tě volaný uslyší,ale ty neuslyšíš jeho.... zvuk jde z jednotky přes radio do repráků..

tady máš fotku jednotky a vpravo je anténa...

http://skodateile.cz/index.php?pg=product&...Dslu%B9enstv%ED

Díky, mrknu na to sedadlo spolujezdce. to zní jako rozumný důvod problémů. Nemám maxidot ani volant s ovládáním (mám ten obyč kožený), takže asi budu muset nadále křičet a doufat, že mne mikrofon v telefonu zachytí (dávám ho do brodit držáku do ventilace uprostřed, takže není daleko od hlavy). :-D

Teda kromě toho mám nainstalovanou ještě originální kabelovou handsfree (pohrobek po prvním uživateli mého vozu) s výměným adaptérem pro historickou nokii (na novější modely telefonů nepamatují, takže je mi to kabelové handsfree s HTC Diamond asi nanic :-( ). Teda možná to má někde vyveden mikrofon, ale nenašel jsem ho nikde. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale mikrofon je ve stropní lampičce!! nevím jak to myslíš že budeš muset nadále křičet.. jak přijímáš hovor když nemáš maxidot..? to se snad ani nedělalo bez maxidotu, ne? pokud je telefon připojen tak při hovoru se využívá mikrofon v té stropní lampě!

Telefon spáruju s SKODA UHV a hovor příjmám normálně stisknutím tlačítka na telefonu. Telefon mam přitom v držáku nad rádiem. Možná je ten mikrofon v lampičce napojen na to kabelové HF, ale fakt mi připadá, že mne spíš chytá mikrofon z telefonu. Nevyznám se v tom vůbec, takže jen odhaduji...

Zítra zkusím někomu zavolat a zaklepat na mikrofon na telefonu a na lampičku a bude jasno. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bluetooth jednotka je pod spolujezdcovým sedadlem.. oddělej kryt ze předu sedadla - takový koberec na dvou spuntech a podívej se jestli je v jednotce bluetooth anténa... někdy se stane že se v jednotce aktivuje bluetooth dodatečně a nepřidá se anténa.. podívej se a budeš chytřejší.. .. v tom případě se dokoupí pouze anténa a bude fungovat dále..

pokud koupíš neoriginální radio tak tě volaný uslyší,ale ty neuslyšíš jeho.... zvuk jde z jednotky přes radio do repráků..

tady máš fotku jednotky a vpravo je anténa...

http://skodateile.cz/index.php?pg=product&...Dslu%B9enstv%ED

Dnes jsem to zkoušel ověřit, ale zjistil jsem, že neumím ani sundat ten dekl před sedadlem.Ty špunty se jen vypáčí šroubovákem, nebo je nějaký fígl na vyháknutí?

Z jedné strany jsem ten kryt odehnul a pospasnou bluetooth jednotku jsem tam zahlédl, ale na tu anténu zatím nevidím. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj mam v autě STREAM s mp3 fungoval Ok ale teď z ničeho nic mám špatný příjem rádia. V Praze to je jak tak ale trochu šumi, ale jakmile zajedu k nám za Prahu tak už jen šumí. Jindy fungoval bez problémů? Nemá někdo nějaký nápad co vyzkoušet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na příjem byla myslím svolávací akce... zkusít přeflashovat.

Ahoj dik za info stream se tam dodaval ( puvodne sem tam mel neorigo) a pokud se nepletu tak ho rovnou flashovali jelikoz o tom problemu se uz vedelo. jinak jeste jednou dik za maxika slape jak hodinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nemáš vypadlou anténu?

Zkousel jsem radio vymontovat (ale jelikoz se do tehle veci nerad poustim) a co me oko videlo tak v zadu byl pripojen velky konektor se spoustou dratu a na opacne strane jeden cernej drat s malym konektorem. Nevim jak by mel konektor anteny vypadat? Tyhle veci jdou trochu mimo me :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim mám Stream MP3 zapojeno de něj HF Sonyericsson HCB-300 vše funguje jak má na radiu se zobrazí Phone ale je to strašně potichu hlasitost phvol mam nastavenou snad na 20 což je moc a stejně je to slabě slyšet poradte dík Kadli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj,

mám několik otázek ohledně rádia Stream.

1) Někde tady na fóru jsem četl, že Stream nelze propojit s měničem, jenže když na rádiu stisknu CD tak se objevím obrazovka s šesti volnými pozicemi pro CD, tedy jakoby měnič. Nevíte někdo co to je? Pochopil jsem, že měnič, zesilovač a audiosystém jsou výsadou předraženého Audience.

2) Rád bych měl parkovací senzory zobrazené na rádiu, pochopil jsem, že to lze pouze s originálními senzory a poté je potřeba to nakódovat. Neznáte někoho šikovného z MB nebo LBC? Alessio je z Prahy, což je tak na hraně rozumné vzdálenosti...

3) Myslíte, že je jednodušší sehnat originální handsfee II a propojit jej pouze s tímto rádiem (nemám maxíka) nebo tam nacpat parrota, u kterého se mi moc nelíbí ta obrazovka, která podle mě moc neladí s interiérem, a rádio poižít pouze jako reproduktor?

4) Nikde (ani na googlu) jsem nenašel zda Stream umožňuje přehrávat i MP3 z DVD, takže odhaduji že to nejde, zatím jsem tam zkusmo vypálil jen CD a to funguje.

Díky

P.S. Po hodinách čtení tady na fóru je to můj první příspěvek, tak se omlouvám pokud jsem něco přehlédl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Tak včera mi taky rádio "luplo" a restartovalo se... Poučen z fóra jsem jel do servisu na flash firmware, techni nejdřív jestli to nebude zadarmo v rámci svolávací akce, pak teda že 140 kč a za půl hodiny přišel, že tam už nejnovější firmware mám. Tak nevím. Asi nezbývá doufat že to bylo výjimečné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...