Přejít na obsah

STREAM


Doporučené příspěvky

Takže se s vámi musím podělit o připojení telefonu přes origo bluetooth. Po přečtení fóra jsem se pustil hned do toho. No samozřejmě, že v autorizovaném servise Škoda mi nabídli novou jednotku za 10500kč, což mě uzemnilo. Zkusil jsem tedy net. Jak jsem četl zde, posunul jsem přední sedačku spolujezdce dopředu a zvedl co nejvíce nahoru. Vykoukla na mě jednotka a já si vyfotil štítek. Na konci čísla jednotky, jak se zde psalo jsem neměl žádné písmeno.Na jednotce byl nakreslený symbol bluetooth.Jednotka byla bez antény.Na internetu jsem našel pouze jeden internetový obchod kde se dala koupit a to na www.skodateile.cz. No s poštovným jsem za to dal něco kolem 630kč.Celkem drahé na kousek plastu :). No a aténu jsem připojil, nic složitého, jen jsem to zacvaknul do konektoru. Vyzkoušel jsem se připojit a nic. Zajel jsem tedy ke kamarádovi, který měl waga a během minutky jsem zapnul v jednotce bluetooth. A k mé velké radosti to naskočilo. Je to super, zvuk čistý. Zkoušel jsem připojit normálni telefon Samsung. Seznam se mi načetl celkem rychle a ovládání na páčce stěračů v poho. Mám maxi takže paráda. samozřejmě nepřečte diakritiku, takže je lepší mít seznam v telefonu bez diakritiky a je to super. No pak jsem připojil svůj milovaný HTC HD2 a to už byl jak tady někdo psal problém. Nenačetl se mi seznam, jinak vše fungovalo. Pokud někdo ví jak na to prosím o radu. :help: Ještě tu někdo psal, že se tam dá zjistit seznam přijatých a odeslaných hovorů přes maxika. Na to jsem jaksik nepřišel. Dále mám ovládání telefonu i na volantu, ale nevím jak tam načíst telefonní seznam. Je to tiž v němčině (mluví na vás ukecaná baba), takže to na 100% neovládám. Na závěr chci řííci, že jsem to po návštěvě autorizovaného servisu chtěl vzdát a díky fóru jsem zjistil, že to opravdu zvládne každý. Prosím ty kdo mají více zkušeností s připojením HTC s WINy ať prosím napíší. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Poslední dobu začíná STREAM trochu zlobit, hlavně když hraje dlouho cca víc jak 2h.

Problémem je, že nechce po delší době načíst jiné cd, onehda jsem jel do Prahy a ani za celou cestu z Brna do Prahy se mi nepodařilo rozjet cd a to jsem jej několikrát vytahoval a zandával a nic. :feve:

Jak auto venku vychladlo tak cd normálně naběhlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

poslední dobou mi stream dělá taký víc neplechy...cd načítá všechny i pálený bez problému jen sem tam zastávkuje a nevyhodí ho...dřív to bylo vyjímečně a po zastavení a opětovným startu většinou vyběhlo...teď ale kolikrát nepomůže nic a vyleze třeba až po několika dnech a mnoha pokusech...asi ho vyměnim za swing...chtěl bych aby louskalo i mp3...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj, i já mám problémy s rádiem Streem. Špatný signál, respektive příjem je asi nejhorší. Časté šumy, při přechodu na CD se dlouho čeká. Na co se chci zeptat, zda-li se příjem opravdu zlepší, popřípadě zcela zmizí při přehrání SW. Kolik si autorizák za přehrání SW veme?? Mám model vozu 2008, streem je s MP3. Díky za odpověd

Editováno: , autor: rx6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

mam ho na streamu ale skladba po dokonceni se nenacte dalsi cas bezi dal ale mam multifunkcni volant tak jak dohraje tak na volante si prepnu na dalsi ale zase obcas nejake skladba tam naskoci sama nevím v cem je problem . psal jsme to aj na xcarlink a nabidly me moznost praceni penez takze to skus a pokud to nepujde tak vratit. pokud chces nejake blizsi info tak písni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pánové právě jsem si pořídil octuII rv 05 6měsíc a je tam stream ale chtěl bych něco s MP3 přemýšlím bud nad nějakou navigací nebo nad audience s mp3 ale ted otázka mam parkovací senzory ve předu i vzadu.... bude se to ukazovat? nebo musím koupit určity typ rádia popř. rok nebo něco navíc a popř jak je to s cenama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Nedávno se mi stalo: Jedu po tmě po dálnici, poslouchám rádio Stream, měl jsem ho mírně nahlas (volume cca- 22). Najednou se ozvou rána jak z děla. V první chvílí jsem myslel, že na mne spadl na okno několika kilogramový šutr nebo srnka, prostě, že jsem do něčeho napálil, úlek jak sviňa. Potom jsem si všiml, že to zřejmě prasklo v rádiu. Rádio pohaslo, potom se rozsvítilo a hrálo zase dál. Už se mi to stalo někdy na jaro, nebyla to tehdy taková pecka a hlavně jsem se tak nelekl. Zažil jste to už někdo? Nevíte co to je?

Tak tohle se mi ted zacalo stavat taky. Vetsinou chvili po nastartovani. Napred to byla jen rana (tak jednou do mesice), ale ted je to castejsi a navic se to zacina chovat "divne". Dneska se ozvala rana a pak zacalo v reprakach cvakat (tak 2x za sekundu - podobne jako blinkr), radio normalne svitilo, ale nehralo. Zastavil jsem, vytahl klicek ze zapalovani, radio zhaslo, ale cvakani z repraku pokracovalo. Asi po minute dalsi rana a pak bylo zase vse OK. Po par hodinach nastartuju a radio hraje, ale na displeji nic neni. Kdyz jsem radio chtel zapnout (vynout), tak se ozvala rana a dal bylo vse OK.

Nevite nekdo cim to je, nebo co s tim? Neco lacinejsiho nez koupe novyho radia? V zaruce uz neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj potrebuju radu :) od kamarada jsem si vzal radio STREAM on dal NAVI ale to je jedno ted jsem si radio zapojil a hlasi mi hlasku SAFE a nenabidne mi abych vlozil ten kod. Nevite si nekdo rady? :) tady jsem neco nasel ze musim pockat cca 15vterin a pak naskoci 0000 a ja muzu zadat kod a nebo ze hodinu musim pockat a pak mi to nabidne znova 0000 na zadani meho kodu. Ale ted nevim jak dal vcera jsem byl vic nez hodinu na ceste a radio bylo zapnuty s napisem SAFE ale ani po hodine nic. DIKY VSEM ZA RADU :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...