Přejít na obsah

STREAM


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

JJ ukradl jsem ho kamarádovi, ty si asi upadl od někud ne??? On to měl v autě z prvovýroby, ale vzhledem k tzv. Jejich komfortnímu kodování nikde nemáš kod napsaný, jinak co se toho týče lidi to umějí zjistit ale něco to stojí a vzhledem k ceně rádia se mě zdá i nějaký peníze docela dost, ale myslím si, že škodovka pokud jim teda už dopřeji tyto informace by to měla dělat jako bezplatný zákaznický servis, samozřejmě já mám zrovna pech na blbce ve škodovce, ale mám i jiné známé, ale vždycky jak blb to tam zkusím když to mám kilák od domu a vždycky se akorát naseru. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám (možná blbý) dotaz - v oktávce jsem měl stream bez mp3, šlo do něj naládovat 6 CD, teď jsem koupil stream mp3, ale nemůžu přijít na to (je fakt že jsem zatím moc nelaboroval), jak do něj taky dostat víc CD... Je stream mp3 pouze na 1 CD nebo jak do něj dostat víc CD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Mám (možná blbý) dotaz - v oktávce jsem měl stream bez mp3, šlo do něj naládovat 6 CD, teď jsem koupil stream mp3, ale nemůžu přijít na to (je fakt že jsem zatím moc nelaboroval), jak do něj taky dostat víc CD... Je stream mp3 pouze na 1 CD nebo jak do něj dostat víc CD?

Ja jsem si ted koupil taky OII a mam tam stream s mp3...Kdyz zmacknu tlacitko CD tak se mi tam ukaze 6 radku NO CD tak jsem si myslel ze tam jde vic cd ale nejdou tam dat a changer jsem taky nenasel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

píšo mi to při zmáčknutí CD to stejný, když to zmáčkeš dál, tak se dostaneš na AUX

chová se to jako by to mělo chnger, ale nemá, podle mě tím jen volíš možnost vstupu a tohle je changer jako možnost, ale fyzicky tam není

můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chlapy neřešil tu někdo to, že mu STREAM nechtěl načítat vypálená CD.Originály jsou v pohodě, ale co vypálím tak jednou přehraje a pak už ho nenačte. :help:

Moze ti pomoct precistenie optiky, mne to pomohlo pri DVD prehravaci a Hifivezi, ale to som mal rozobrate. Skus najprv cistiace CD.

Editováno: , autor: 11Petuldo11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec

Poradí někdo jak nastavit na streamu ekvalizer(něco jako pop,rock apod.) V návodě píší že to jde jen s externím zesilovačem. Podle mě každé normální radio by to mělo mit i bez zesilovač. Pokud to jde tak poraddte jak. Já to v nastavení nenašel. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvažuju montáž Streamu do předface Oktávy 8/08 .

Dá se místo AUX vstupu nějak zapojit USB vstup?

Zaujala mě sada pro dodatečnou montáž MDI 1Z0 051 592 s propojovacím kabelem AZO 800 002 pro USB–MDI

To je pouze pro novější Swing?

Editováno: , autor: sugg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...