Přejít na obsah

RS přední nárazník


zdeno77

Doporučené příspěvky

já se nehádám, nebudu zastírat, že občas se na foru objeví někdo, s kym si holt nesednu no, takovej je život na foru

ale abych jenom nekecal, si zjisti jestli má RS zástěrky a podle toho to pak udělej. osobně zástěrky nemám a když bych měl, musely by být v laku což je u zástěrek trošku blbý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se nehádám, nebudu zastírat, že občas se na foru objeví někdo, s kym si holt nesednu no, takovej je život na foru

ale abych jenom nekecal, si zjisti jestli má RS zástěrky a podle toho to pak udělej. osobně zástěrky nemám a když bych měl, musely by být v laku což je u zástěrek trošku blbý...

No prave že sem eště RS s zasterkama neviděl,prave se ptam co vy nato? A jestli nemate nake fotky RS szasterkama.Lakyrnik mi rikal že by je tam dal,že to ohrani lak a auto neni tak špinave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám že Diamant se nebude zlobitˇ B)Tady máš jednu hooodně exklizivní echtovní RSku, žádnou napodobeninu. Diamant tam má zástěrky už od výroby, a vůbec to nevypadá špatně, vlastně tam nejsou skoro ani poznat, takže bych je tam dal být tebou. Jen mě tak zajimá, jak jsou přidělané zadní zástěrky, pač když jsem zrovna včera prolízal RSko skrz naskrz, tak jsem si všimnul, že podběh je cca o 2 cm více zapuštěný dovnitř a tudíž tam vznikla hrana té lakované části lemu blatníku. Chtělo by to detailní fotku jak to má Diamant vyřešené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bez zástěrek je to zas pořád jak prase.... opravdu tomu pomůžou,špiní se to míň a hlavně to není tolik ošvihaný od drobných kaménků. sice žádná krása,ale holt nemůže mít člověk všechno.

Já vím! Já to mám taky pořád zasrany...i když jsem to včera umyl a naleštil tak ted mám strach že nějaký závistlivec se mi projde kličem po laku...Ta černá metalíza vypadá hodně dobře když je naleštěna a je jako magnet který přitahuje blbečky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zástěrky sice vypadají blbě,ale právě na černé vydají blbě nejmíň,protože jsou černé a tudíž tak trochu splývají s nárazníky a blatníky.

A mysliš že na te me budou vypadat blbě?nebo se tam strati?

post-14806-1208032739_thumb.jpg

post-14806-1208033005.jpg

Editováno: , autor: zdeno77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže ty si koupíš normál verzi za cenu RS a pak na ní nandáš RS doplňky? no a pak že moje názory jsou debilní (naštěstí nejsem tak omezenej, abych si o každým, kdo má jinej názor hned myslel, že je debil). nějak nechápu snahu některých srát se do diskuzí, který se jich netýkaj.

Kdyby se RSko dělalo 4x4 tak si koupím RS! A tobě je co do této diskuze???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přečti si ještě jednou chronologii příspěvků od samýho začátku, na tebe tam nikde nebylo nic směřovanýho, vůbec nic jsi nepsal a pak najednou ses tam přihnal jako velká voda, citoval uplně jinej příspěvek než na kterej si reagoval a začat se do mě jebat, že mám debilní názory a že tvoje auto stálo víc jak RS. zvláštní, jak se potrefená husa vždycky ozve. jestli to nechápeš, pak se nemáme o čem bavit...

zdeno77: jinak teda, že se mi tvoje octa nelíbí, možná je to daný fotkou s tažným, ale ty kola mi tam fakt nesedí a jestli na tomhle máš RS nárazníky a nepustíš jí k zemi, tak to není můj šálek kávy. ale jde o to, abys ty byl spokojenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přečti si ještě jednou chronologii příspěvků od samýho začátku, na tebe tam nikde nebylo nic směřovanýho, vůbec nic jsi nepsal a pak najednou ses tam přihnal jako velká voda, citoval uplně jinej příspěvek než na kterej si reagoval a začat se do mě jebat, že mám debilní názory a že tvoje auto stálo víc jak RS. zvláštní, jak se potrefená husa vždycky ozve. jestli to nechápeš, pak se nemáme o čem bavit...

zdeno77: jinak teda, že se mi tvoje octa nelíbí, možná je to daný fotkou s tažným, ale ty kola mi tam fakt nesedí a jestli na tomhle máš RS nárazníky a nepustíš jí k zemi, tak to není můj šálek kávy. ale jde o to, abys ty byl spokojenej.

Mě se tam to tažne prave libi proto ho ani nesundavam.Ja sem 18ky nechtel a snižovat podvozek už vubec ne!!! mam auto na jezdeni ane aby mi stalo a nebo abych o měl zespodu ojebane,mam kamoše co ma natuněnou a sniženou Fabii a spravuje a přestřikava ji každy druhy měsic.to si kup saně jestli chceš neco tahat po zemi :doh

Editováno: , autor: zdeno77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přečti si ještě jednou chronologii příspěvků od samýho začátku, na tebe tam nikde nebylo nic směřovanýho, vůbec nic jsi nepsal a pak najednou ses tam přihnal jako velká voda, citoval uplně jinej příspěvek než na kterej si reagoval a začat se do mě jebat, že mám debilní názory a že tvoje auto stálo víc jak RS. zvláštní, jak se potrefená husa vždycky ozve. jestli to nechápeš, pak se nemáme o čem bavit...
lol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se tam to tažne prave libi proto ho ani nesundavam.Ja sem 18ky nechtel a snižovat podvozek už vubec ne!!! mam auto na jezdeni ane aby mi stalo a nebo abych o měl zespodu ojebane,mam kamoše co ma natuněnou a sniženou Fabii a spravuje a přestřikava ji každy druhy měsic.to si kup saně jestli chceš neco tahat po zemi :doh
Editováno: , autor: zdeno77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se tam to tažne prave libi proto ho ani nesundavam.Ja sem 18ky nechtel a snižovat podvozek už vubec ne!!! mam auto na jezdeni ane aby mi stalo a nebo abych o měl zespodu ojebane,mam kamoše co ma natuněnou a sniženou Fabii a spravuje a přestřikava ji každy druhy měsic.to si kup saně jestli chceš neco tahat po zemi :doh

koukám ty seš taky dobře startovací. že pozdravuju kámoše s vytuněnou fábií. když se dělaj věci s rozmyslem, nic se upravovat nemusí, jestli si to snížil o 60mm a víc, pak asi jo, ale se svým autem lítám 35tis km ročně a zatím se nic nezkurvilo, takže to bude spíš rukama, protože v něm sedim denně. nebo máš pocit, že origo RS je nepoužitelný? ale jak říkám, hlavně že se líbí tvoje auto tobě, protože mě osobně se koza s RS nárazníkama, křídlem a tažným zařízením nelíbí ani trochu.

ot- předtim jsem měl golfa, sníženýho o 80mm vepředu a 60mm vzadu a za 4roky provozu jsem nic nikde neutrh.

mmch sáně nepotřebuju, snižoval jsem origo podvozkem škoda a když se postaví vedle sebe RS a moje auto tak RS je ještě níž

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám ty seš taky dobře startovací. že pozdravuju kámoše s vytuněnou fábií. když se dělaj věci s rozmyslem, nic se upravovat nemusí, jestli si to snížil o 60mm a víc, pak asi jo, ale se svým autem lítám 35tis km ročně a zatím se nic nezkurvilo, takže to bude spíš rukama, protože v něm sedim denně. nebo máš pocit, že origo RS je nepoužitelný? ale jak říkám, hlavně že se líbí tvoje auto tobě, protože mě osobně se koza s RS nárazníkama, křídlem a tažným zařízením nelíbí ani trochu.

ot- předtim jsem měl golfa, sníženýho o 80mm vepředu a 60mm vzadu a za 4roky provozu jsem nic nikde neutrh.

mmch sáně nepotřebuju, snižoval jsem origo podvozkem škoda a když se postaví vedle sebe RS a moje auto tak RS je ještě níž

maš pravdu . . . . . . .se nema odporovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...