Jump to content

MrMysakovich

Facebook Uživatel
 • Posts

  34
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

363 profile views

MrMysakovich's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Reacting Well Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Jojo mám.. tak je to asi nejspíš jasné :-) Díky za ujištění. Nevíte někdo jak to má ČSOB s tou přímou likvidací, že to neřeším s pojišťovnou viníka, ale se svojí pojišťovnou (tedy v mém případě ČSOB). Ve smlouvě není o přímé likvidaci ani zmínka. Když jsem hlásil, ale škodu on-line tak mě to v tom systému na přímou likvidaci pustilo… tak jsem zvědavý jak zavolají co na to budou říkat :-)
 2. Uvidíme, každopádně to řeším přes smluvní servis a přes moji pojišťovnu “Přímá likvidace” tak snad to bude lepší a dostanu i náhradní auto :-)
 3. Tak to je super aspoň, že tak :-) a řešit to se svou pojišťovnou přes přímou likvidaci nebo přes tu jeho. Asi to bude rychlejší přes tu mou co?
 4. Ahoj, když se daří tak se daří.. dneska na parkovišti borec ťukl zadní nárazník. Samozřejmě to půjde z jeho pojistky. Opravovat to dám do autorizáku (nebo podle toho co řekne ta pojišťovna). Každopádně otázka zní. Mám nárok na výměnu za nový nárazník nebo to prostě jen zakitují a nalakují? Ten parkovací senzor vypadá, že funguje, ale odřený je a otázka, aby třeba za půl roku nepřestal fungovat…
 5. Našel jsem na bazaru set 18” ale s čidlem. Vadí to něčemu když u Superba nemám možnost měřit tlak v pneu?
 6. Ahoj, mám aktuálně Canopusy 19” a na nich letní pneu. Přemýšlím co bude na zimu lepší jestli tyto Canopusy přehodil na zimní a na léto si koupit Trinity 19” (líbí se mi víc) a nebo Canopusy nechat letní a koupit sadu zimních 18” nebo dokonce 17”? Co jsem tu tak četl tak mi přijde, že mezi 19” a 18” není moc velký rozdíl když mám DCC..
 7. Ahoj, řeším zimní pneu pro Superb 2020 Combi. Aktuálně mám Canopusy 19” a přemýšlím zda koupit nové zimní pneu 19” nebo koupit zimní set kol i s pneu 18” případně zda by šli použít 17” pneu na tato kola, které po bouraném Superbu II zbyly https://www.mihocar.cz/skoda-superb-ii-3t0-lift-disk-kolo-hlinikove-7-5jx17h2-et49-3t0601025d-7zs/d-169178 V techničáku na 17” kola jsou napsány pneu 215/55, ale na ráfek 6.5Jx17 případně 7.0Jx17. Co na to říkáte? Ta pneu asi nebude mít úplně ideální tvar co? Potom bych tedy prodal ta kola ze starého Superba, ale teď otázka jestli 18” nebo 19”… když koupím 19” pneu tak si Canopusy nechám na zimu a na léto koupím Trinity… 18” kola jsem viděl nějaké Modusy v zimním setu… díky za odpovědi :-) EDIT: Tak dneska jsme je tam zkusili i s původními pneu 225/45. Sedět tam sedí, ale potom se hádat s pojišťovnou když mám havarijko to asi nemá moc cenu co? ;)
 8. Jo tak na parkovačky si to dává automaticky když dám řadící páku do P, tak proto se to vždy vyresetuje.
 9. Já dodám takový tip pro T-Mobile a Magenta 1. Stačí si koupit Twist kartu, zařadit do Magenty a přidělit tomuto číslo pár sdílených dat, volání je mezi členy zdarma, takže ideální i pro stavy, kdy si člověk zapomene vzít s sebou telefon.
 10. Ahoj, je nutné vždy když chci používat automatická dálková světla ťuknout do páčky nebo lze nastavit, aby v defaultu byla dálková světla aktivní automaticky bez toho ťuknutí?
 11. No hlavně i to těsnění úplně nezapadá když se podíváš na první fotku. Vypadá to, že dveře budou asi výše. Snížit je asi nebude v autorizáku problém i na počkání ne?
 12. Ahoj, dneska jsem sledoval Superb III 2020 L&K a všímal jsem si lišt a různého napojení a objevil jsem toto (viz příloha). Na první fotce je vidět, že přední dveře na straně řidiče jsou o trochu výše, než zadní (pohled na těsnění). Na druhé fotce je vidět druhá strana a tam vše krásně lícuje. Taky to tak máte a je to v rámci výrobní tolerance? Auto je sice kupováno z bazaru, ale najeto pouze 8000 km a nepředpokládám, že by někdo tak pohnul karoserií. Je to Škodovka, takže ani nečekám, že vše lícuje přesně na mm, ale tohle mi skočilo do oka hned jak jsem se podíval. Když jsem viděl Teslu tak u ní je nějaké lícování lišt hodně sprosté slovo :D
 13. Tak teď už jsem to pobral když jsem si to přečetl podruhé :-)
 14. Tak nic no. Ale stejně mi to nedá a vyzkouším to. Jinak jde vám v infotainmentu otevřít Škoda Connect aplikace? Píše mi to Chyba: Škoda Connect. Volal jsem ne infolinku a prý mají problémy se servery tak, že proto to nefunguje.
×
×
 • Create New...