Přejít na obsah

Sháním dodavatele ...


traveller

Doporučené příspěvky

Sháním dodavatele na výrobu linky na míchání a dopravu řezné suspenze ke dvěma drátořezům.

Jednalo by se o nerezové nádoby s aktivním mícháním o objemu cca 200 a 700 litrů pro přípravu suspenze ze směsi karbidu křemmíku a kapaliny na bázi glykolu. Týdenní spotřeba suspenze je asi 2800 litrů, provoz 24/7, (hlavně míchání ve velké nádrži je non-stop). Jde mi od dodavatele se zkušenostmi z chemického nebo potravinářského průmyslu. Kompletní zadání je k dispozici - očekávaná cena zakázky (= nádrže, míchání, ventily...) kolem 1.2 mil. Kč.

Místo realizace - Rožnov pod Radhoštěm

Pokud víte o firmě, která by byla schopná se do něčeho takového pustit, dejte vědět. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týká homogenizace, popřípadě nějakého monitorování kvality suspenze(emulze), tady můžu něco nabídnout. Na homogenizátory koukni sem http://www.kinematica.ch/0_Home/Frameset.html

Je to špičková kvalita, tato firma se specializuje na homogenizace a mletí za mokra. Kapacitně pokrývá škálu od 0,5ml(batch) až po 130 m3 hodinově. V tomto nic lepšího celosvětově nenajdeš. Něco to ale stojí. Tuto firmu zastupuji exkluzivně pro ČR, takže případné dotazy můžeš směrovat na mně. Pokud by jsi je kontaktoval přímo, stejně to Ruddi nebo Eveline pošle ke mně na mail.

Jinak ti mohu taky nabídnout vrchní míchadla až do 200l objemů(kapaliny o viskozitě vody) firmy CAT, kvalitní a za docela dobrou cenu.

Případně, pokud by jsi potřeboval něco měřit, třeba mohu pomoci.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...