Přejít na obsah

porucha 1.6 74kw


pato10

Doporučené příspěvky

Nazdar lidi mam problem z mojou octa.1.6 74kw,a potreboval by som poradit ak sa niekto z vas stretol z takim problemom,mam problemy zo startovanim ked je motor studeny naskoci nabrnk,ked je zohriaty na prevadzkovu teplotu tiez naskoci nabrnk,ale ak je medzi tym nechce nastartovat,dlho toci a musim pridavat plyn,a staci ked na kapotu svieti slnko tiez nechce nastartovat a stalo sa mi ze som raz odparkoval na 10min,po asi 30minutovej jazde a nechcelo mki nastartovat az na 5ty krat chytilo a ked som s nim isiel tak nemalo tah ,ako keby ma niekto drzal alebo ako keby som tahal 3oj tonovu vlecku,potom som dva tyzdne nejazdil lebo som bol odcestovany a ked som sa vratil tak to chytilo ale musel som pridavat plyn ,zadymilo to ale auto taha normalne,uz som vymenil tesnenie na sani,teplo. cidlo,sviecky,vycistil klapku urobil zakladne nastavenie,a stale to nestartuje tak ako ma,ak ste mal niekto takyto problem napiste DIKY :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Nazdar lidi mam problem z mojou octa.1.6 74kw,a potreboval by som poradit ak sa niekto z vas stretol z takim problemom,mam problemy zo startovanim ked je motor studeny naskoci nabrnk,ked je zohriaty na prevadzkovu teplotu tiez naskoci nabrnk,ale ak je medzi tym nechce nastartovat,dlho toci a musim pridavat plyn,a staci ked na kapotu svieti slnko tiez nechce nastartovat a stalo sa mi ze som raz odparkoval na 10min,po asi 30minutovej jazde a nechcelo mki nastartovat az na 5ty krat chytilo a ked som s nim isiel tak nemalo tah ,ako keby ma niekto drzal alebo ako keby som tahal 3oj tonovu vlecku,potom som dva tyzdne nejazdil lebo som bol odcestovany a ked som sa vratil tak to chytilo ale musel som pridavat plyn ,zadymilo to ale auto taha normalne,uz som vymenil tesnenie na sani,teplo. cidlo,sviecky,vycistil klapku urobil zakladne nastavenie,a stale to nestartuje tak ako ma,ak ste mal niekto takyto problem napiste DIKY :angry:

Mas vsechno origo? myslim tim svicky - vzduch filtr - zadny tuning a tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam take tento motor aa s tema startama je take nekdy problem,ale spis drive,ted se mi zda ze se to zlepsilo. Studene to chytlo hned, ale jak sem ujel nejakou vzdalenost a vypl motor tak pak to nechtelo na poprve chytit a musel sem pak take prdat trochu plynu.

Nekde jsem tu ale cetl ze pry to dela starter. Parkrat to tu uz bylo v tematech a psali ze starter,ale nechci radit,nevim cim by ot mohlo byt,ja nic nemenil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...