Přejít na obsah

pojistka motorků zrcátek


jendaRS

Doporučené příspěvky

Zdravím, potřeboval bych schéma pojistek superba, mám el. sklápěna zrcátka a dnes mi po sklopení zůstala tak jak jsou a už nereagují.chodilo to bez problému, tak bych to viděl na pojistku, snad ne nic horšího a že by odešly oba dva najednou se mi nezdá...díky za rady předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pojistky jsem propipnul a vsechny ok(alespon vsechny ktere jsem nasel).Budu se asi muset dat do rozebirani.nejdriv bych se mrknul na ten joystick ale nevim jak ho dostat ven aniz bych sundaval celej tapec.Vyhrev,osvetleni i stelovan sklicka ale funguje takze nevim co by to mohlo byt....sakra ...pomozte plz kdo uz rozebiral nebo resil to sklápění....díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém se podařilo vyřešit polovičním zázrakem....včera se celý den hnout nechtěly a dnes ráno najednou šup a už choděj.Nevím přesně kde byl blok, možná v tom že se den předtím vybila uplně baterie.Každopádně baterku budu hlídat, jelikož si nejsem jist, je -li se schopná sama dobít na max. pouze jízdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém se podařilo vyřešit polovičním zázrakem....včera se celý den hnout nechtěly a dnes ráno najednou šup a už choděj.Nevím přesně kde byl blok, možná v tom že se den předtím vybila uplně baterie.Každopádně baterku budu hlídat, jelikož si nejsem jist, je -li se schopná sama dobít na max. pouze jízdou.

Tím to nebude,většinou je někde špatná izolace drátu v zrcátku.Už jsme tady řešily.Baterka se ti jízdou dobije na max,pokud máš v poho altík.Ta chyba co ti psal vag znamená,že jsi měl vyplí čudlík memo na sedačce řidiče.Nefungujou paměti sedačky a pokud jsou vyplí,tak vag píše chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidím jak se to bude chovat dále, nepředpokládám ale, že by na tak starém(mladém autě) byla kabeláž v zrcátku poškozena-jedině že by stála za prd už z výroby.......díky za info o nouzovém vypínači(vyzkouším:-))

Právě že z výroby už to stálo za prd,na prvních modelech dokonce škoda svolávala zákazníky a měnila všem zrcátka,říkal mi to kámoš,co v té době pracoval ve Škoda servisu.Nevím,jestli už to vychytali úplně,já to dělal po chvilce používání.Když ty zrcátka někdo nesklápí tak v poho,ale jak se začnout často sklápět,tak se prostě prošoupe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím Všechny,

jsem rád, že můžu taky něčím přispět. Problém nevracejících se zrcátek jsem vyřešil následovně - dotazem u kamaráda v servisu jsem zjistil, že se to může stát a je na to jednoduchá rada - odpojte baterii od instalace asi na 5-10s a opět zapojte. Po zapnutí klíčku a přepnutí voliče polohy zrcátek se asi do 10s zrcátka odklopí. Samozřejměse vymažou přednastavené hodnoty v počítači a čas, ale to je sranda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Všechny,

jsem rád, že můžu taky něčím přispět. Problém nevracejících se zrcátek jsem vyřešil následovně - dotazem u kamaráda v servisu jsem zjistil, že se to může stát a je na to jednoduchá rada - odpojte baterii od instalace asi na 5-10s a opět zapojte. Po zapnutí klíčku a přepnutí voliče polohy zrcátek se asi do 10s zrcátka odklopí. Samozřejměse vymažou přednastavené hodnoty v počítači a čas, ale to je sranda.

toje sice pravda,ale odpojením baterie se vymažou sporadické chyby z řídící jednotky a nic to neřeší.Ta chyba se může objevit znovu.Jako rychlé řešení dobré,ale ne na dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...