Přejít na obsah

koberce


vick

Doporučené příspěvky

Tak co se týče toho čističe kůže vlákno je zde: http://forum.skodahome.cz/topic/123329-autokosmetika-le%C5%A1t%C4%9Bn%C3%AD-%C4%8Di%C5%A1t%C4%9Bn%C3%AD-korekce-laku-a-v%C5%A1e-kolem-toho/ Jinak v reálu to vypadá o dost líp. Foták nic moc, až budu mít celé auto koplet, tzn. vyčištěné sedačky, tapeci podlahovej koberec a dám tam ty nový béžový koberečky tak nafotím. Doufám, že to bude vypadat, jak když spadne z linky:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Víťo, nejen většinový, ale hlavně fundovaně podaný!

Začínám mít dojem, že do té naší SUPÍ BANDY začíná pronikat názorově zcela odlišná skupina "mlaďochů", kteří mají svůj specifický pohled na věc a hlavně nevědí nic o tom, "že komu je vidět hluboko do kapsy, tak je buď idiot a nebo podvodník". Ale jak píšeš, proti gustu žádný dišputát a každý má právo na svůj názor, jen jej nesmí druhému vucovat!

 

To Zárubič: zapojíme mozky a přítele googla!

sorry nikoho sem nechtěl naštvat ani se vytahovat.řeší me tady předražený koberečky ale i naše auta jsou předražený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No já mám 2,8 taky, dal jsem za něj dokonce 125tisic a ma najeto 197 tisic:-) Do motoru leju jen olej a benzin. Když sednu do octavie 1,6 která jezdí sice za 7,5 litru ale je to tak líný, že raději budu jezdit 2,8čkou za 9-10litru. Jinak chod 6valce v benzinu se nedá srovnat:-) ten projev, to ticho.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...