Přejít na obsah

koberce


vick

Doporučené příspěvky

Teda valim oči kolik reakcí vyvolaly moje koberce,

takže Víťo s tim polskem máš asi pravdu protože firma je v Českým Těšíně, ale i přesto se mi líbí a materiál vypadá slušně a vzkaz pro našeho plyšáka : že jestli bude ještě něco tlachat :) tak si to s nim Aneta vyřídí ;) !!! A s tim B máte pravdu to na fotkách nebylo ale vracet je k vůli tomu nebudu, už sou doma. Jo a stály i s dopravou 930 kč. A jestli pasujou račte posoudit sami. :)

post-36104-0-36050400-1299408834_thumb.j

post-36104-0-77101000-1299408859_thumb.j

post-36104-0-13125500-1299408960_thumb.j

post-36104-0-56404800-1299409012_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak taky přidám zkušenost s koberci. Můj názor je jedině originál. S kamarádem jsme si koupili ve stejnou dobu koberce, já originál on koupil repliky. Líbili se mi víc, pěkný nápis, lem v barvě vozu. Co mu je to teď platné když už je má vyšoupané, a a díravé, najezdíme cca stejně km a moje mají pouze prolisované důlky od pat. Ten cenový rozdíl mezi originálem není zas tak velký a taky si myslím že Superb si moc nezaslouží různé podobné tuningové doplňky. I když ty Martinovy jsou decentní a vkusné, záleží co vydrží.. ;)

Editováno: , autor: Zadio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak přidám info i já.Já koupil jak už jsem psal ze stránek autodoplnky.cz za cenu tuším kolem 500kč i s dopravou.Nemají nápis to je pravda.Ale materiál ucházející,samozřejmě pogumované zespod,zesílená plocha u řidiče a samozřejmostí jsou i úchyty na všech kobercích.Mám je asi rok a spokojenost.Neprošoupané a bez problémů.Jasně nejezdím bůh ví jak moc ale zatím mají za sebou asi těch 12tkm a pohoda.

Marťas tak ať ti slouží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Já mám origoš už dlouho a spokojenost.Koupil jsem neorigoš za 700,-Kč a do půl roku bylo po nich.U řidiče díra i přes tu zesílenou vrstvu a ze spod na nich byly jakýsi kousky gumy a ty se začaly hrozně drobyt a dělaly v autě bordel.Asi nějakej špatnej kus.Ale seděly naprosto přesně.

Ty co teď mám v autě,tak naprostá pohoda.Jen u řidiče se trošku začíná materiál zeslabovat,

tak jsem si udělal radost na aukru:

http://aukro.cz/original-skoda-superb-i-koberce-podnozniky-i1484580362.html

Jo a ty origoš,běžně peru v pračce a pohodička :)

Editováno: , autor: petr vlach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

nazdar kluci!

prosím vás,nemá někdo NA PRODEJ zadní textilní origo koberečky????beru černé ale i béžové(i lehce použité) :) !!

Napadlo mě, že kvůli vyšoupanému jednému koberci, stejnak musíte koupit celou sadu nových!tudíž máte na víc jednu sadu zadních koberečků, tak kdyby jste je chteli zpeněžit, tak jsem tu pro vás :palec2:

cenu nabídněte!!děkujíííí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau žraločku :smich: nene,zaplaťpanbůh nemáme spolu nic,to mužu potvrdit :prc: samozdřejmě bys mě sklamal,kdybys mě nenapomenul :_icon_smich2:

ale vím co je to bazar a taky tam mám inzerát!!!!!!!!!!ale napadlo mě,že když je tu téma koberečky,a kluci tu píší o koupi nových koberečků,tak že by někomu mohli ležet v garaži!!!tak proč se nezeptat :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

dnes mi přišli koberce od firmy VOPI - http://www.vopi.cz/autokoberce-skoda-super-b-2002-perfectfit-4305.html

Maji tam na vyber

Superb 2002 ►

Superb 2007 ►

Superb 2008(S2) ►

Jelikož mam r.v. 2004 vybral jsem 2002►, koberce mi dnes přišli a nejsou vubec presne, pritom to maji ,, PRESNE DLE AUTA '' :D .. vzadu mi vubec neudelali fixaci, což jsem chtel,.. vepředu fixace naprosto nesedí, očka jsou moc blízko u sebe... KOberec u spolujezdce o 1cm uzší.

Takže nedoporučuju !! .. Ihned sem to odeslal zpátky s tim že si maj aktualizovat svoje spatne šablony, že to vubec nemaj spávně a dal jsem jim rozmery oček, tak uvidím co mi zas pošlou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zravím, tak se podělím o svou zkušenost se sháněním béžových koberců do Superba. Chtěl jsem originál
ty textilní v béžové barvě. Černé se dají sehnat celkem v poho za cca
1.800,-Kč. Zašel jsem do autorizovaného servisu, kde mi řekli, že béžové
jako sadu nemají a jediná možnost koupit podle etky jako náhradní díl
po kusech, kdy jeden stojí přes 900,-Kč. Takže celkem asi 3600,-Kč což
je pálka. Tak jsem pátral všude na netu a nakonec jsem napsal do firmy
www.zpv.cz. Sám od sebe mi zavolal chlápek, kdy jsem mu řekl co
požaduji. On mi řekl, že mi zdarma pošle dva vzorky koberců, abych byl
spokojen a měl přesně tu barvu a styl co chci.

 

Pak
jsem to porovnal (viz. foto) a ten kus, který byl správný jsem mu
poslal zpět. Koberce mi přímo vyrobili i s orig. béžovými fixacemi,
které sedí naprosto přesně. Koberce jsou originál jen ze spodu bez
štítku vyrobeno "pro škoda-auto".  Musím tuto firmu fakt pochválit,
protože tak ochotnýho pána jsem fakt dlouho neviděl, opravdu snaha aby
byl zákazník max. spokojen, nakonec cena za všechny 4koberce je 850,-Kč a
dostanete k tomu i ty otočné fixace, co se zašroubují do podlahového
koberce.

 

Je to firma, která koberce přímo pro
škodovku vyrábí, takže vám nejspíš vyrobí koberec jaký jen chcete
(barva, obšití, fixace, nášlapná plocha apod). Na eshopu to maj takové
orientační, chce to tam zatelefonovat. Dokonce vám vyrobí i dva kusy,
prý není problém 2x levý přední což je uplně super.

 

Takže,
kdo schání béžové koberce do supa přesně podle barvy podlahového a za
super peníze, má problém vyřešen. PS: Fotky zatím nic moc, až se oteplý,
vytepuju podlahovej koberec a nafotím.

post-49874-0-21170900-1364122852_thumb.j

post-49874-0-71324000-1364122858_thumb.j

post-49874-0-63672500-1364122866_thumb.j

post-49874-0-90116900-1364122872_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Slovensku je problem s bezovymi origo kobercami. Kamarat to riesil, a v Skodovke mu povedali ze uz sa nedaju objednat ako origo nahradny diel ale ze to pre nich vyraba firma co robi aj pre koncern a stoja 47€. Prisli mu a nesedi farba :D :D tak dajte pozor na to..

 

Ja zhanam origo Laurin & Klement, minuly rok som kupoval origo cierne len nemaju to biele lemovanie..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to: VICK: Hele zesílenou část pod u řidiče jsem nechtěl, ale určitě jí dělají. Když koukneš na jejich e-shop, tak tam jsou rozdělený koberce podle kvality a ceny takže třeba FABA - DURMAT - LUXUS atd. Ty dražší jsou celoroční a jdou vyprat třeba vapkou. Ta Fába určitě není nejkvalitnější ze všech co nabízejí, pán mi i řekl, že to neni na celoroční používání, ale já jsem chtěl prostě originál a uplně stejnou barvu stim kobercem na podlaze, takže jsem musel jít do tý FABA. Jinak zpracování supr a uvidim za jak dlouho se ten řidičům prošoupe. Nicméně, když si vezmu, že jsem za všechny i s fixací dal 850kaček, tak to vychází přesně 200,-Kč koberec. Udělaj ti to i po dvou, takže až se mi řidičům prošoupe, objednám si za 400,-kč dva řidičovy koberce a mám i do zásoby třeba, když bych někdy auto prodával:-)

 

Jen maj trošku horší ten eshop, člověk tam prostě pořádně nenajde to co hledá, takže to chce zavolat a určitě se dohodnete. Můžu klidně pak dát kontakt přímo na toho chlápka co jsem sním jednal - fakt výborná komunikace a ochota.

Editováno: , autor: Kracmi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

no tak myslím že tady jde hlavně o princip.Ty koberce jsou prostě pouze předražené a neklamný důkaz toho je,že firma která to šije má to samé za zlomek ceny.Jinak je jasné,že se nevyplatí kupovat no name součástky,které jsou tělem i duší toho kterého auta,nicméně si myslím,že koberce to zrovna nejsou a tudíž proč na tom neušetřit?

Ale je to pouze můj názor ikdyž si myslím,že bude většinový

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víťo, nejen většinový, ale hlavně fundovaně podaný!

Začínám mít dojem, že do té naší SUPÍ BANDY začíná pronikat názorově zcela odlišná skupina "mlaďochů", kteří mají svůj specifický pohled na věc a hlavně nevědí nic o tom, "že komu je vidět hluboko do kapsy, tak je buď idiot a nebo podvodník". Ale jak píšeš, proti gustu žádný dišputát a každý má právo na svůj názor, jen jej nesmí druhému vucovat!

 

To Zárubič: zapojíme mozky a přítele googla!

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako já když jsem koberečky scháněl, tak jsem požadoval, aby vypadaly přesně jako originály. Nechtěl jsem žádný universální. U černýho koberce budiž, ale u béžového by to bylo jako pěst na oko. Když zjistíš, že ti ve škodovce prodaj origo komplet černéj set koberců za 1800,-Kč, ale béžový ti prodaj pouze po jednom kuse za 900,-Kč tak že za 4kusy zaplatíš 3200,-Kč tak to se mi zdá jako trochu zlodějina. Chtěl jsem jen ostatním co mají béžový interier a chtěli by ty origo koberce tak se daj sehnat za 850,-Kč i s fixací. Toto je forum, má to být studna informací, řešení a taky možnost ušetření ( ať už času při hledání nějaké závady, nebo peněz). Navíc jsem chtěl poukázat na jednu velmi slušnou firmu se kterou mám dobrou zkušenost a to je pro ostatní určitě pčínosem. Jinak jestli myslíš že jsme šetřílci tak jsem si koupil čistič na kůži za 1600,-kaček což dražší snad už ani neni, ale ten výsledek je naprosto ohromující. Taky zde na to založim vlákno(pokud již není) a podělím se o svou zkušenost s tímto výrobkem a prodejcem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...