Přejít na obsah

koberce


vick

Doporučené příspěvky

ahoj, jsem debil. Úplně jsem na tebe zapomněl, že jsem ti psal. Koberečky jsem koupil ve škodovce... Prostě hlava děravá...

P.S. čím teď jezdíš, když jsi prodal superba?

Ted Fiat Cinquecento, ale podařil se mi výborný obchod tak zamáznu byt a půjdu do BMW 525d je to jiná liga než sup jinak nic proti němu byl jsem naprosto spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

ve škodovce jsem dal za ně minulý týden 1700.-(originál škoda) a ten materiál nejde srovnávat s nějakou tou druhovýrobou.puvodní jsem je měl 6 let a vyměnil jsem je jen pro to, že se mi vyšlapal. Jsem zvědav jak dlouho vydží neoriginál...počítám tak 2r.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zase univerzál. Origo je origo. Sice o dost dražší ale za to přesně pasují. A u Superba bych si na tom potrpěl. Ty zadní nemůžou pasovat. Mají jiný tvar. A ty přední taky. Ten u řidiče je víc prohnutý.

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libore troufám si trošku oponovat.Jasně origo je origo nicméně i ty co jsem koupil já a za třetinovou cenu tak pasovaly přesně.Akurát tedy neměly nápis ale to mě zas tak nepálilo.Jinak souhlasím stím že to co tu vidíme tak je univerzál.A ty zadní tam nemůžou vlézt.Nebo vlezou ale nebudou kopírovat přesně interier

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci, mají ty origo koberce nějaký kod? do mé předchozí octavie jsem si nechal ušít z azauto.cz, nejdražší materiál V8 a ta poduška pod řidičovi nohy byla po roce a asi 20 000km vybledlá a ošoupaná jak kdyby najezdi 200 000km. což mě hrozně štvalo, takže asi u mě zvítězí origo,pokud vydrží více...začínám šetřit:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...