Přejít na obsah

koberce


vick

Doporučené příspěvky

Chlapi jen pro vaši informaci.Už se to tu někde probíralo.Origo koberce jsou dost drahé.Objednal jsem si od autodoplnky.cz koberce přesně šité na míru za 485 kč.Přišla celá sada a kupodivu měla i na všech kobercích ty úchyty.I materiál je dobrý a jediný rozdíl je že to nemá nápis superb.Jinak max.spokojenost.Doporučuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě proto že já ho měl taky prodřený tak mě to štvalo a ty co mi přišly tak mají u řidiče zesílenou vrstvu v místě kde se origoš koberec prodíral.A cena super a matroš totožný.

To je super - nápis Superb mi žíly netrhá, raději budu mít pořádný koberce. Nahoď firmu co ti to dělala a cenu. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je foto možnost různě barevnýho obšití a na druhém obr. podložka pod nohama řidiče může být i bez ní. Ceny od 890 až po 1400,- na obr. béžové (tyhle prodává skodovka za 1800) Dělají i ty gumotextilní na zimu lepší než kobercový za 990,- (ve škodě 1550) veš je přesně do Superba ale dělají přesné i do jiných typu aut.

post-1971-1211968422_thumb.jpg

post-1971-1211968432_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je foto možnost různě barevnýho obšití a na druhém obr. podložka pod nohama řidiče může být i bez ní. Ceny od 890 až po 1400,- na obr. béžové (tyhle prodává skodovka za 1800) Dělají i ty gumotextilní na zimu lepší než kobercový za 990,- (ve škodě 1550) veš je přesně do Superba ale dělají přesné i do jiných typu aut.

Mě by zajímali ty zimní (gumotextilní) v černé (případně šedočerné ) barvě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty gumovy jsou strasne osklivy :smich::D

Jsou prakticky ale..... :)

Já nemyslím ty klasický gumáky ale gumotextilní - mám tam origo Superbácký a ty taky mají zvenutý rantlík. Je lepší trochu slevit z elegantnosti než mít prochcaný koberec pod koberečkem ;)

Navíc v autě vozím lidi, kteří si moc servítky neberou - oklepání bot od sněhu v zimě zvládá jen tak jeden dva z deseti - pokud bych měl jen koberce tak mám za chvíli v autě bazén :feve:

Editováno: , autor: Miky-Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně že ty gumotextilní nejsou nic moc do luxus auta ale na zim uurčitě účelné a oto jde. Jinak jsou to přesně jako origo pouze asi bez nápisu superb jinak se zvýšeným okrajem a potažené tím plátnem. Ale hlavně cena je jinde než ve škodě!!!

Editováno: , autor: kačer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, mě nejde o barvu ale o druh, barvu bych si dal samo šedočernou

Pokud chcete gumový koberce do superba,prodávají je ve Vršovicív na šrotu,kámoš je tam kupoval a říkal,že nebyly drahý,stáli prý do tága a jsou to ty tlustý gumy s rantlem,ale nemají na sobě nápis superb.Já jsem kopil ve Škoda gumy za 1300,- ale ty tenké bez rantlu s nápisem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete gumový koberce do superba,prodávají je ve Vršovicív na šrotu,kámoš je tam kupoval a říkal,že nebyly drahý,stáli prý do tága a jsou to ty tlustý gumy s rantlem,ale nemají na sobě nápis superb.Já jsem kopil ve Škoda gumy za 1300,- ale ty tenké bez rantlu s nápisem.

dík - stejně tam musím pro pár drobností ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...