Přejít na obsah

Srázek v Turnově II.


Dakie

Doporučené příspěvky

to Pentadius: Máro bacha, Vorel je hroznej samec a jak má přítelkyni přes týden mimo domov je dycky hrozně plnej energie o víkendu lol

Tak ať to vyjezdí na bruslích nebo na badmintonu :kol-67: Nee, je to legrace :D

Asi jediný co mě naštvalo, byl ten spacák v hovně na kterým jsme se tam v neděli celý dopoledne váleli ...

Bobika, tak přiznej se ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak díky všem za perfektní účast a perfektní atmošku. Jsem rád, že se vám to líbilo. Mě taky, jen jsem měl trochu strach při dohánění čela kolony, protože předjíždět 45 aut, s vlajkou pověšenou z auta, na úzkejch státovkách za plnýho provozu fakt není nic příjemnýho.

Díky ještě jednou Dakiemu za medializaci a organizaci, dík Pirátovi (ten sem stejně nechodí) za prasátko a zbytku našeho klubu při pořádání a tak dále.

Ostatní už všechno řekli. Jinak fotky super,ale videa mi nejdou stáhnout. Holt ukrajinskej internet....

Těším se na příště, asi nepřežiju zimu! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele kde je Hrábě? nemá zaracha??? :p

Nemá - jak jsme dojeli včera večer, tak jsem měl (ani nevím proč) takovou žížeň, že jsem do sebe hodil dva škopky na dorovnání hladiny v krvi, zbudil se až jsem dospal co jsem pronocoval a doteď čtu příspěvky kterých dle očekávání není zase tak málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

strojvůdce: pěkně zpracovaný mapy, zkoušel sem plánovat trasu na mapy.cz ale tam jde dát jen jeden průjezdní bod :feve: mrknu na ty odkazy cos sem dal ;)

superfatty: aj, tak srovnávat se skodahome srazem to je řekl bych až moc :blush: na to že to byl náš druhej sraz, a vlastně první s grilovačkou, tak fakt mazec!

foromen: právě stahuju videjko, těším se na to! :palec2: v čem to prosímtě upravuješ? ;)

pentadius: to sem moc rád, že se bavily i holky, faktem je, že ženských tam bylo taky požehnaně :D a nejvíc na sebe upoutala asi Káťa lol

co se týká manolovi Fabky, vyjede příští rok a co sem měl možnost vidět a hlavně se bavit s manolem, tak to bude mrdice!! nevidím nic špatného na tom, že přijel Mondeem, ikdyž Fordy nemám rád :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem co včera Dastyho krmili a nelejvali pivem (viď najmis) moc děkujeme, prdí a strašne smrdí :help: To bude noc, kdyby to šlo, pošlu vám to taky, ať z toho taky něco máte lol

Dasty přece nemohl být zase až tak překrmenej když ho mladý Hrábě honil a hráli si skoro celý odpoledne a večer až do časných nočně-ranních hodin ??? A těch "pár piv" taky musel vyběhat !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ol@f: nebylo to potichu, bylo tam celkem dost lidiček... na příště bude mikrofon a budem vás svolávat mikrofonem :) nejdřív sme vyhlásili vítěze fotbalku a pak nejhezčí auto srazu a nejvzdálenějšího účastníka :palec2:

Fotbal vyhráli: vorlajz, superfatty a Ondra

Nejhezčí auto: Bobik

Nejvzdálenější účastník: Stenly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to ráno ukázalo 1,2 :feve: a taky se mi zdálo, že jsem ani nemusel moc dejchat... stačilo otevřít hubu... :kol-98:

to Mareček páreček aka Pentadius... značky jsou tuze pěkné... ta moje mne opravdu mocinky moc překvapila... velké díky :palec2: add. já a Bobík... bylo to dopředu domluvené... kluci z EDT zaplatili a my sehráli divadlo... že Bobíku... :smich: jinak máš tuze pěknou přítelkyni a kamarádku! kol5:palec2:

ještě bych měl jednu připomínku k Manolovi... moc jsem neochopil proč přijel na sraz škodovek Fordem a už vůbec jsem nepochopil, proč mi kurvil obchod... ale i takový lidi se najdou... bohužel! jinak ostatním patří velké díky, byli jste skvělí!!! :palec2:

opraveno, díky Tangu

to VORLAJZ:

nikdo ti nic nekurvil, kdykoliv jsem neco rekl, vzdy ze srandy a z recese a vzdy jsem ti dal moznost argumentovat. Kdyz sem ti rekl, at mi das bandasku s sebou ze ti ji zaplatim na pokusy, tak si to presel jak kdyby nic. Tak samo sem ti rekl, ze nemam problem si tvoje veci vyzkouset a pokud budou vyhovovat tak bych je kupoval. Jen co sem rekl se stenlym na tvrdo, bylo to, ze ty magneticke podlozky prodavaji na essu a shelce za 160kc. Nic vic.

Proc sem prijel ST? Ptz, jsem byl pozvan mistnimi cleny jako je napr Dakie, abych dorazil i jinym autem nez fabii, kdyz mam fabku v progress stavu. A i kdybych jel, tak s timhle http://auto.manolo.cz/naprava_04.jpg by to moc prijemne nebylo na 19tkach, 17cm spusteny k zemi.

Nevim, proc ale zaslechl jsem, ze auto mam od papinka. Tak jen mezi nama otec se s matkou rozvedli, jak mi bylo 10. Otec zije jiz dlouho v Irsku, matka ve Spanelsku. Od 10 jsem zil u babky a z duchodu me to auto nekoupila. Na vse vydelavam prostrednictvim www.manolo.cz nebo jinych mych projektech.

Dekuji, ze nebudes brat do huby me a rodinu, kterou ani nemam, tak samo nevim proc ses na me smal a tvaril jak kdyby nic, chlastal se mnou, nemel si problem a tady pises hovna o tom ze sem ti kazil kseft. Presne si vystihl, ze i takovi lidi se najdou. Pokud ti neco vadilo, mel si prijit, rict mi do oci, ze jsem curak a mam drzet hubu.

Mej se

Jinak sraz luxus, na jare udelame v Ostrave. Uz zacinam resit plochu atd, takze kdo by mi chtel pomoct budu jen rad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...