Přejít na obsah

Srázek v Turnově II.


Dakie

Doporučené příspěvky

chtělo by to sem hodit nějaký fotky s popiskama... nějak nevím jak kdo vypadá... teda kromě pár typů... Ol@afa, Radovana, Fakieho, Hráběte, eManola, Tanga... ale třeba Janina... hmm bavili jsme se spolu? :help: udělejte někdo fotky s popisky plís!!! :palec2:

No jo, bavili, ale je fakt že už to bylo hodně večer, takže asi nevíš lol

Joujou: taky nevim koho myslíš :D

post-8404-1218747438_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mole: super video a nejdůležitější na tom celým videu je to, že se chystá sraz na jaro...už se na něj moc těším, ikdyž bychom se určitě mohli sejít i v zimě a třeba v Mnichově hradišti na letišti si zařádit na sněhu.

all: jinak vážení můsím Vám něco oznámit, ačkoliv na srazu mě Vorlajz bojkotoval :p tak nekecal a kdo mu pochvalil ten jeho tereňák (ikdyž někteří z nás i ironicky :p) ak byl přidán do jeho přátel. Uplně omylem sem oteřel jeho profil a i já jsem u něj zapsán...

Vorlajz: to teda čumím. Jen tak dál chlape, máš u mě malé bezvýznamné + :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sinius:v zimě se určitě něco dohodne...jezdíme většinou blbnout do mimoně na sníh....bobik,já, jakr a pár lidí co znáš...takže když bude sníh tak jedem:-)))

Molefirst:pěkný fotečky...pěkný...a víš co by jsi pane mohl???dát sem videjko jak jsi natáčel.....natáčel jsi toho hodně co vím :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sinius:v zimě se určitě něco dohodne...jezdíme většinou blbnout do mimoně na sníh....bobik,já, jakr a pár lidí co znáš...takže když bude sníh tak jedem:-)))

Molefirst:pěkný fotečky...pěkný...a víš co by jsi pane mohl???dát sem videjko jak jsi natáčel.....natáčel jsi toho hodně co vím :palec2:

Tak ti nevím, ale asi si mě s někým pleteš. Teď už chápu ty vorlajzovo důrazné žádosti o fotky s popisama :p První video, co jsem sem dal bylo od Luckyho - to je ten pán s kšiltovkou na tom videu. A tipnul bych, že kameru v pařátech držel on, protože já žádnou nemám. ;) Jenže prohrabat se stohem 400 videí, který měl pomíchaný na kameře a který jsem si od něj stáhnul je fakt na zeblití... :help::aggressive:

Speciálně pro vorlajze přidám během dneška fotku do profilu, hned jak najdu nějakou inteligentní. lol

P.S. Nejezděte do Letňan, včera mi tam vykradli auto.... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak Janičku si pamatuju.. žejo... :p

No to doufám :p

Mole.first: ty jo to si děláš srandu, co ti vzali? Lidi sou takový ...., já zase válčim s těma kolegamam co nám promáškli kapotu :aggressive:

Joujou: no jasně, vyhlížíš tu Kačku, viď lol

Taky by se někdy mohl zopakovat sraz na čerňáku .... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra lidi a mě si mezi přátele skoro nikdo nepřidal až na světlé vyjímky..a těm díky lol:p

Mole. hele nemusíš na mě všechno práskat :help: jsem tu inkognitooo

Janča..ty aby ses nepřidala vid ? lollol

Chudák Kačenka si prý nic nepamatuje, proto její start ke slávě vzal rychlý spád zase na zem..

Mole: bud rád že ti nevzali celé auto :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to byl někdo, kdo potřeboval rychle prachy, protože rozbil okýnko u spolujezdce, nechal nám v autí svojí krev, šlohnul panel od rádia a pak ho asi někdo vyrušil, protože tam rádio debil nechal. žena říkala, že asi trochu poškodil defend - nevím jestli se neopíral o řadičku, když tam lezl a nějak to nezkroutil... Lidi jsou hovada - teď je to v servisu. Víc než ta škoda mě prudí to zařizování, který celý zůstalo na ženušce a ta si s tím neumí moc poradit. No snad to zvládne. Urazit jim pazoury.... kol114

To Janina: a vezme to pojišťovna, nebo jak to je vlastně moc promáčklý?

Že mi tam nechali auto jsem samozřejmě rád. Ale že bych jim za to musel děkovat...

P.S. Já jsem si tě do přátel dál, jouíku ;)

Editováno: , autor: mole.first
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to byl někdo, kdo potřeboval rychle prachy, protože rozbil okýnko u spolujezdce, nechal nám v autí svojí krev, šlohnul panel od rádia a pak ho asi někdo vyrušil, protože tam rádio debil nechal. žena říkala, že asi trochu poškodil defend - nevím jestli se neopíral o řadičku, když tam lezl a nějak to nezkroutil... Lidi jsou hovada - teď je to v servisu. Víc než ta škoda mě prudí to zařizování, který celý zůstalo na ženušce a ta si s tím neumí moc poradit. No snad to zvládne. Urazit jim pazoury.... kol114

To Janina: a vezme to pojišťovna, nebo jak to je vlastně moc promáčklý?

Že mi tam nechali auto jsem samozřejmě rád. Ale že bych jim za to musel děkovat...

P.S. Já jsem si tě do přátel dál, jouíku ;)

Zase extra promáčklý to není, ale vidět to je :( Pojistku na to nemáme a ty kolegové se ktomu moc přiznat nechtěj, ještě aby jo, když byli ožralí jak prasata....

Vorlajz: už tě tam máááááááááááám -_-

Joujou: mám tě tam už dlouuuuuuuuuho ;)

post-8404-1218788379_thumb.jpg

Editováno: , autor: Janina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

superfatty:a ten pán jak je vedle tebe to je kdo???? ;):p

to MÍRA: to je jeden otrapa, co se mnou bydlí doma. někdy ho s sebou beru na srazy.. :palec2:

to Janina: Vorlajz se měl zeptat mě, kdo jsi. :) Jinak horší fotku si neměla, tam vypadám jak po base piv lol

A PŘIDÁVÁM TY SLÍBENÉ BÁSNIČKY !!

VaV_basnicky.pdf

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...