Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

   patrikcevela >

Pro mě tedy rozhodně přínosnější odpovědi a reakce od Lukasona i kdyby tam měl padesát smajlů než připomínky ,které ze zdejším tématem nemají nic společného.  Jestli máš nějakou hodnotnou myšlenku tam sem sní jinak nevím co řešíš. Stylistika zdejšího fóra určitě neukládá jak se mají používat smajly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Memory2: Trošku se divím, že jsi se v tom ani nesvezl. To je jak kdybych si kupoval kytaru a ani si nezkusil na ni zahrát. Věřím, že budeš spokojený, ale když do něčeho investuješ 600k, měl by sis to všechno pořádně odzkoušet.

Hmm já když kupoval II Octu s motorem 1,8 Tsi tak prodejce takovou předváděčku neměl... takže ne vždy se dá vše vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem pěknej kousek. Dokážete někdo poznat co tam má za kola 17" nebo 18 " ?

 

http://www.skodaplus.cz/Car/646723/skoda-octavia-1-4-tsi-103-kw-elegance-plus

noo je vidět že se začínají objevovat novinářské vozy ale ty ceny jsou teda masakr :D ale zase full výbava ;) 150tis ušetřených

 

jinak dneska jsem měl možnost při čekání na servis svého vozu prolézt citigo, rapid, OIII, OIIFL a mohu říct že ta OIII nebyla zas tak špatná výbava elegance ale víc se mi líbil interiér OII. V citigu jsem byl se svojí výškou jak sardinka a rapid mě přišel menší než můj roomster 

post-36058-0-89663000-1361912030_thumb.j

Editováno: , autor: KoNG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...