Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

No já věděl,že se na té míře dohodnem. :kol-28: 
K dispozici je bohužel už nemám. Byla to velká náhoda,byl jsem v práci autem a vedle stála zrovna vyložená funglovka OIII. Tak jsem to akorát změřil. Ideální by bylo,mít to křídlo a přiložit si ho na víko. Porovnat zaoblení si takhle netroufnu.
Tak přijeď na nějaký srázek,a můžeš se na to u někoho podívat. Metr případně s sebou. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zeptam se jinak, kdo teda podle tebe "pokrocil" a ma mlhovky dve? :)

 

 

Tak do hloubky to nesleduju. :kol-28:  Mně jen vadí,že když už to tam celé připravené (třeba OII FL),tak proč to nemůže svítit? A jestli to je také i u OIII,jak píše foter,tak tomu nerozumím... Jaště by se dalo pochopit,kdyby to tak bylo navržené jako třeba u FII,kde je jen jedna svítilna. Bojlere,já se nebavím o ignorantech,kteří nevědí,kdy se mají mlhovky požívat.

 

s-talker: dovol abych odpověděl za pawouka - 2 mlhovky má vzadu například Superb II ( jestli ho má i jedničkový to nevím, nikdy jsem se o to nezajímal)

 

 

 

Octavia CNG bude pecka, teď jsem viděl test passata CNG a TDI - myslím v autosaloně a CNG jednoznačně vyhrálo co se nákladů na ujetý kilometr týká. navíc nabízí i solidní dojezd :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s-talker: dovol abych odpověděl za pawouka - 2 mlhovky má vzadu například Superb II ( jestli ho má i jedničkový to nevím, nikdy jsem se o to nezajímal)

 

 

 

Octavia CNG bude pecka, teď jsem viděl test passata CNG a TDI - myslím v autosaloně a CNG jednoznačně vyhrálo co se nákladů na ujetý kilometr týká. navíc nabízí i solidní dojezd :kol-47:

To jsem dopojoval i u renaulta, ale myslím jest-li to nebude pro Anglány. Jedna mlhovka dle vyhlášky(zákona) stačí a mohlo by se to na malých lampách slévat s brzdama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vkus každého je subjektivní. Každému se líbí něco jiného,já ji viděl v reálu několikrát (dnes jsem dokonce jednu stříbrnou Combi 1.2 TSI šmíroval zespodu) a podle mě vypadala velice pěkně (tedy až na ty prolisy na pátých dveřích,na ty si musím u nových škodovek ještě zvyknout :kol-28: ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...