Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Tak zitra se mi objednava OIII Combi.  Tesim se jak malej kluk. To cekani bude strasny :)

Pěkný chlape,další 1.4 TSI. :kol-47:

Mám dotaz na ty co již viděly přední vyhřívané okno - jsou tam hodně vidět ty drátky? Kolega má Mondeo s výhřevem předního okna a s tím bych teda nemohl jezdit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdil jsem se Scorpiem, mělo to taky výhřev a nepřišlo mi to nějak překážející - ony ty drátky jsou před vložením do skla na povrchu pasivovaný, takže se nelesknou = nedělají prasátka jako to dělají škrábance a praskliny. Je to spíš o zvyku, když víš, že to tam je a hlavně CO TO JE, přestaneš to po chvíli vnímat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když na ně přímo "necivíš", tak je nevnímáš ;)

 

bicista: tak to gratulace :kol-47: ; jen jsi mohl vynechat ten odpadkáč a držák mobilu. Důvod?

- odpadkáč: až ho uvidíš, asi se budeš smát - kus plastového držáku s víčkem, kam budeš dávat svačinový pytlíky na odpadky  :kol-44:  (opravdu trapné a extrémně
 ošklivé)

- držák mobilu si pak můžeš přikoupit za 163,- jako příslušenství.

 

Vím, že je to v celkové sumě zanedbatelná částka, ale možná se tento poznatek bude někomu dalšímu hodit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to možný,že po delší době se na to dá zvyknout,ale já s tím mám možnost popojet vždy jen několik km a silně mě to vadí. :kol-32:

Pravda, já když už jsem s tou krávou jel, tak minimálně 100km v kuse... Jako povození v tom bylo good, ale živit to bylo nad moje možnosti - V6 motor, kubatura 2,9i, výbava Ghia, všecko kůže a elektrika... Ale žralo to minimálně 10 v benzínu a nebo 12-13 na 100 v plynu, to bylo neúnosný. Přitom původně to auto používal taxikář - nechápu, jak to že nezkrachoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bicista 

A nevyplatil by se ti paket elegance plus za  15 000 ,- ? Máš v tom přední výhřev skla , aistent rozjezdu a park.senzory , barevnej maxi-dot + kontrola tlaku -- tohle všechno tam máš sice taky ,ale ještě bys dostal 17" kola (hlavně). Ale nevím jen přemýšlím..

Editováno: , autor: memory2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jasny je to jenom svetlo,... ale co se tyce desingu,... prida to autu na atraktivite o hodne vic nez klasicky svicky, tim nechci rict ze klasicky svicky jsou knusny, sviteji pekne a nevypadaji zas tak spatne ale cocka s led a bixenem je rozhodne lepsi ;)

 

  a kdyz to tak vezmes,.... z ceny 550 kc nejakejch 30 tis kc je uz docela zanedbatelny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem konfiguraci ztravil asi mesic, to je tamhle tisic, tamhle tisic. a pak klide bych mohl byt na 700 tisic.
17" kola sem nechtel, Je to drahy, nekomfortni a v zimne to stejne zabiju 16" plechacema.

Jinak jak tu resite to sklo, taky jsem mel obavy a po pravde receno i stale mam.
V salonu jsem si sednul do elagance a niceho jsem si nevsimnul, pak kdyz sem si uvedomil, ze by to mohlo mit vyjrejvany sklo,
tak se poradne zblizka preostril a dratky jsem videl, ale kdybych si na to nevzpomel, tak bych nevedel, ze tam neco je.
Nemam s tim zkusenosti jak to vypada kdyz na to sviti slunicko atp.Takze obava tam stale je. Ale verim ze je to udelane tak
aby to nerusilo. Podle mne to nemuze byt horsi nez omlaceny sko, ktery ma nalitano treba 150tis km.
Zrusili priplatek za bilou tak jsem ho ta flaknul. Tak snad nebudu litovat. Ono tam stajne mozna bude jen do prvniho rozbiti.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě jedno nebezpečí je pro bixenon a to krádeže. Mám v paměti když jsem poprával OII Lk v roce 2009 jak se vykrádaly nové Octávie kvůli xenon světlům. Nepomohlo ani zajištění kapoty, v tom případě na to šli sekerou. Takže někdy je výbava o ztrátu nervů nebo jen s dobrou pojistkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já bych teda určitě pár zbytečných věcí vyhodil a rozhodně místo nich ty xenony dal. Zrovna tak alespoň 17" kola. Mluvit o nějakým komfortu na 16" je úsměvný, protože to bude především hnusný. To auto dělaj zvenku kola a bohužel i ty světla. Jak přední, tak zadní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klidně si na svůj lidový vůz pořiď 20" nám je to fuk.. :kol-47: ale co to kecám,určitě je na léto už máš připravený..kola jdou i časem mněnit,ale světla bych nechal,ju??jsou i lidé co si nepořizují auto jen na okrasu...

Editováno: , autor: manfroto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako sou pro nekoho zbytecny veci co sem si do auta objednal, tak zrovna z meho pohledu pro mne jsou zbytecny xenony a 17" kola. Nejsem honitriko aby z venku auto vypadalo huj a uvnitr fuj.
Kazdej mame jine priority a kazdej mame jinou ochotu do neceho investovat. Myslim ze patlat se v neci kofinguraci je zbytecne a klidne by jsme nad kazdou mohli zde diskutovat dlouhe vecery. Kazdej jsme individualista. Ale 30tis  do svetel fakt ochoten dat rozhodne nejsem.  Ono ubrat si takovou vybavu v tehle cene, to uz se na komfortu projevi. Ja ten komfort budu vyuzivat vetsinu casu, ale posvitim si par dni v roce za tmy. A jenom ze to dobre vypada ?? je mi 40 let, takhle sem uvazoval v 18ti kdy jsem si tunil trabanta :))

 

Manfroto: zabezpecenim mysli presne co ??  Alarm s hlidanim vnitrniho prostoru a naklonovym cidlem ?? tak ten tam mam :)

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...