Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Koukám ,že jediný co snad zdražili je ta 1.8 tsi tak snad prodejce nepřispěchá ,že to chce doplatit. Jen pro info ve smlouvě to je ,že můžou hejbat s cenou do 5 procent auta.. ale to mu snad ani žaludek nedovolí

Ja se domnivam ze ji nezdrazily ackoliv to tak vypada ze je o 2000,- drazsi.  Drive byla startovaci cena o dva litry nizsi ale po dvou klikach v konfigu ty dva litry naskocili kvuli Start-Stop systemu.

Ted ta cenikova cena je 1.8Tsi od zakladu vcetne jiz start-stop za ty dva tácy, jelikoz u tehle motorozace neni moznost voby. U vsech jinych (nekterych) motorizaci si po novu muzes vybrat zda nechces nebo chces start-stop.

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bicista > Tak potom je tedy mylná informace ,že od 22KT půjde objednat bez start-stop prostě už jen s tím (asi)

Jinak jsem standartní blbej zákazník ,kterej čte důsledně smlouvu až po podpisu a o tý ceně jsem si toho všiml až o dost později. Na první pohled to tam do očí rozhodně nebije to je pravda ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pochvaly tam není a vzhledem k nabídce motorů a ceně se nedivím. Combi 4x4 v dobré výbavě je nad možnosti dosti lidí a kdo na to má tak může volit u konkurence. Je celkem jedno co si kdo koupí, vše se dělá podobně a na stejných strojích a technologiích, vše rychle ztratí cenu a v dnešní době tuplem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale to taky musíš brát v potaz, jaká skladba různých zamindrákovaných pitomců tam píše. Já nehodnotím cenu, jestli je to moc nebo málo. To je daný možnostma každýho kupce. Ale kvalitativně, koncepčně, designem je to auto prostě parádní. Stejně jako combi S II, nemá combi O III chybu. Za mně prostě  :palec2:

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak rikam porad,.... od meho prispevku s xenama se tady vede debata o hovne a nehodlal sem se do ni zase zapojovat a rozpoutavat tady zlo jeste vic,....

 

kazdopadne kdyz tady neni sorento je tady manfroto.........

 

      mamnfroto: ........ mirnej predklon, poklusem klus primo proti nejblizsi zdi co mas,... a ver ze se ti rozsviti a budes aspon trochu normalni,..... mozna  ;)

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...