Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

viděl jsi ten film  "Blbec na večeři" ?  Moc pěkný, doporučuju !

hochu hochu,tak aspoň jednoduchá otazečka,snad to tvá hmota nahore zpracuje..proč čerstvě ještě nenabažen CCčkem se člověk tak angažuje tady,já bych na net ani nepomyslel..a ty to tady tak válíš..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky ne,je dobrej? :kol-28:

manfroto,co jsi na tomto foru udělal pro jiné členy? Jak a kde jsi jim třeba něco poradil? Zatím tady jenom prndáš nesmysly. jirka je tady už přece jenom nějaký ten pátek a škodovek měl dost. Co ty vlastníš vůbec za vůz?

Editováno: , autor: Pawouk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

manfroto >Nemůžeš přece soudit ostatní podle toho jak bys jednal ty. jirkaK má přes 3000 příspěvků ty jich máš sotva 300 takže je dost pravděpodobný že už sem nějaký pátek chodí a má k tomu tady nějaký vztah. Zřejmě proto to tu neopustil když koupil CC . Nějak taky nechápu co se ti v hlavě urodilo za problém..

Editováno: , autor: memory2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víceprvek pro méně výkonný motorizace platí jen pro 4x4. Např. O1 1.9TDi PD 74kW ve verzi 4x4 taky měla víceprvek.... Logicky tedy není ve verzi 103kW benzín, protože nebude ve verzi 4x4.

Editováno: , autor: Molvy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to jo

 

jinak v novinkach se taky pise o el.otvirani patych dveri, ja mel za to ze je to uz u kombiku standardem, takze mi jako chcete rici, ze kdyz jsem v utery objednal combi v eleganci

ze si i nadale budu v zimne svuj hudebni vercajk pokladat do snehu abych si otevrel kufr ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U té 4x4 je jediné konstrukční řešení zadní nápravy víceprvek tak proto to tak je pro všechny motorizace bez ohledu na výkon motoru.

A k tomu tématu jaký je kdo Škodovák uvedu mojí historii. V roce 1981 v 15 letech jsem měl první Škodu Rapid 1936 a byla zadarmo. Pak následoval Populár, Liduška, Tudor, Sedan,Š 1202, Octavia 440-445, Škoda 1000 MB, Š100, Š110. Š120 a nakonec Octavia 1,8T. Z těch předchozích aut byla řada vícekrát a jen starých Octávií bylo osum. Celkem všech aut do dneška bylo 49 a tedy více než mi je. Takže asi moc lidí zde nebude s takovou historii, jenže já již se Škodou nepočítám a to s důvodu cenové a výbavové politiky, Volba motorizací a diktát stop start tlačítka a dalších komplikací. To jsem i osobně řekl ve včerejším hovoru z MB když jsem byl dotázan na spokojenost se značkou.

Editováno: , autor: wolfspitz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...