Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

K tomu volantu. Nevím, proč by to mělo být jen v Rapidu :D předpokládám, že v ambition a Elegacen, páč že by verze Action měla lakovaný volant a plastové výdechy :D každopádně ty volanty jsou naprosto stejný a je jedno, jestli to Citigo, Fabia, Rapid, O3 nebo O2. Volanty jsou stejné, takže pokud ho tam nebudeš mít, tak chvilku počkat a tak za rok zajet na vrakoviště a tam si tenhle volant za cca 4000 kč vč. airbagu koupit a nechat namontovat a starý prodat. Ve Škodovce by tě to vyšlo jako přislušenství tak na 20 - 25 000 kč :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl,že to musíš rozkódovat z VINu. Můžeš ho vložit sem: http://igorweb.org/vindec/Default.aspx
http://cs.wikipedia.org/wiki/Identifika%C4%8Dn%C3%AD_%C4%8D%C3%ADslo_vozidla
http://www.mototipy.com/vin-kod-vysvetleni-znaku/

Tak Lukason byl rychlejší. :kol-47:

Editováno: , autor: Pawouk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Troška to upravým na správnu mieru, aby memal niekto z toho guľáš...

Píšem konkrétne o automobiloch ŠKODA:

Najskôr upresním - modelový rok, nie je rok výroby vozidla !!!

Modelový rok u Škodovky začína prvým dňom (pondelkom) v 22.kalendárnom týždni (napr.: MR 2013 začína 27.05.2012 - končí 01.06.2013).

 

Najpresnejší a najrýchlejší spôsob určenia modelového roku je z VIN čísla, desiata pozícia :

 

MR 1985 - F

MR 1986 - G

MR 1987 - H

MR 1988 - J

MR 1989 - K

MR 1990 - L

MR 1991 - M

MR 1992 - N

MR 1993 - P

MR 1994 - R

MR 1995 - S

MR 1996 - T

MR 1997 - V

MR 1998 - W

MR 1999 - X

MR 2000 - Y

MR 2001 - 1

MR 2002 - 2

MR 2003 - 3

MR 2004 - 4

MR 2005 - 5

MR 2006 - 6

MR 2007 - 7

MR 2008 - 8

MR 2009 - 9

MR 2010 - A

MR 2011 - B

MR 2012 - C

MR 2013 - D

MR 2014 - E

 

A podľa skiel to zďaleka nie je presné, na skle je len rok výroby skla, ten sa môže líšiť od modelového roku a aj od roku výroby vozidla:

Napr.:

1., Moje aktuálne auto je vyrobené 09.01.2012, modelový rok 2012, sklá mám 2011, boli vyrobené niekedy koncom roka 2011.

2., Moje predchádzajúce auto bolo vyrobené 05.09.2007, modelový rok 2008, sklá som mal 2004, 2005 a 2006, a chaos so sklami bol z dôvodu, že sa jednalo o sklá Sun Safe Glass, a údajne aj mladšie Octavie so spomínanými sklami mali 2004, 2005, čiže info podľa skiel je veľa krát dosť skresľujúcou informáciou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro tebe jeste jednou :), jde o tu cernou lesklou dekoraci, tahnouci se od tlacitkek pres spodek volantu a pak kolem znaku.
http://www.auto.cz/test-skoda-octavia-combi-1-4-tsi-zlata-stredni-cesta-75444/foto?foto=3

 

Jinak me VIN ma desate misto "E"  (objednano zacatkem dubna) coz by melo znamenat modelovy rok 2014.  V pondeli uvidim svou novou OIII combi. Tak poreferuji jaky to ma volant.

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevíte někdo, zda elektricky sklopná zrcátka (bez el. sedačky) umí při zařazení zpátečky sklopit zrcátko u spolujezdce dolů na obrubníky?

Hele dneska jsem to v menu bolera prolez a nic jsem tam nenasel, je tam v menu zrcatka jen : Nastavit sinchronne, sklopit po zamceni, ale nic o nastaveni pri zpetnem chodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S našim autem přišly další čtyři Oktávy, všechny měly mít dle objednávky DENOMY a všechny měly TERONY. Jak jsem nakoupil tak prodávám. :)

 

MichalRr: Můžou to zaměnit za adekvátní náhradu. Přece k vůli toho, že je omezená dodávka kol ti nebude vyrobené auto stát někde na špalkách a ty budeš čekat, až ti dorazí ty správná kola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...