Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Já mám u svého terénního auta podložky 30 mm na každým kole a jsou to z eloxovanýho lisovanýho duralu a ty jediný jsou odolný soli a jsou lehký a odolný. Nic jinýho nedoporučuji. Bohužel v domácích podmínkách jsou nevyrobitelné a stejně potřebují homologaci pro všechny případy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano a přední halogeny bohužel taky.  

edit: zadní taky pozitivně, přední bohužel ne. Jinak krásný auto pizdí hnusná parabola. Už by taky mohli ty xeny dávat do standardu. Naprosto chápu pohnutky, proč xenony nekoupit, byl jsem před pár lety ve stejný pozici, když jsem kupoval OII. Pak jsem tam po čase stejně ty xenony dobastlil s náklonem na kolečko a celou dobu mě sralo, že jsem je neobjednal hned. Jenže holt prachy ! Takže chápu, i když se mi ty světla ani trochu nelíbí.

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lucasse: Vůbec se mi nelíbí ty samolepky na dveřích. Velmi to rozbíjí vyváženou estetiku a celistvost karoserie. Líbí se mi zatmavení zadního okna s navázáním na černou střechu. Koncovky výfuku zbytečně přitahují pozornost, tento prvek považuji za přežitek. Černá maska je moc pěkná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to o zvyku, taky se na ni musím chvíli dívat, ale blbý je co už chceš vymýšlet. Dnes už je to o tom že buď to nechají jako třeba  Š-A "nahranato" a sem tam něco prohodí, promáčknou nebo tomu budou donekonečna vytahovat ksichty jak na plastice, viz Hjooondeee nebo Kia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cim vic tu svou O3 vidim, tim vice se mi libi. Do stare O2 uz bych se tedy vratit nechtel. Kdyz k O3 poradne nacichnete, tak clovek pochopi ze ten Kaban odvedl velmi dobrou praci. V teto tride pro mne nejhezci auto napric vsema znackama. Jiste rezervy tam jsou, ale nekam se to preci v budoucnu posouvat musi. To ze sou tam ojebany veci neresim, ale design jak uvnitr tak zvenku pro mne super a combi obvzlast. Je to proste cistej lehkej design. Uvnitr velmi svěží. Zatim kdo ze znamych me auto videl, tak smeka. Ale to by jsme tady mohli rozebirat porad dokola. Komu se nelibi at o ni neremca a bavi se o jinych znackach.

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...