Přejít na obsah

radio Alpine iDA-X300


Doporučené příspěvky

...a ja jsem se chtel zeptat, jestli je problem s pripojenim Alpine iDA-X300 na seriovku Octavia prvni generace, na ten konektor, kde mam ted pripojeny Symphony CD... nebo je treba prekopat kabelaz, nebo se da sehnat redukce... a jeste me neco napadlo. cetl jsem par informaci o radiu, jelikoz mam o nej velky zajem, tak se pise, ze radio ma vyvody na 4x repro... ale ja mam v aute 8 repracku... z toho dva basaky.. no seriovka elegance...

hele, asi se ptam blbe, jsem v tomhle zacatecnik, audio jsem v aute jeste nikdy neresil a nezajimal se o to nejak blize... tak me to prosim nekdo objasnete :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mam problem s tymto radiom. Pocuvam pesnicku z USB a z nicoho nic sa mi na dyspleji objaví napis BANKING

od toho momentu mi nejde prepnut skladba a skladba hra dokola par minut potom napise USB NOT DEVICE asi na 3sekundy

potom search a zas sa spusti tá skladba, po minute potom banking zmizne a uz mozem prepínat skladby....... v manuali som o tom nic nenasiel

tak neviem ci to je niaka zasrana funkcia alebo dosrane radio

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a ja jsem se chtel zeptat, jestli je problem s pripojenim Alpine iDA-X300 na seriovku Octavia prvni generace, na ten konektor, kde mam ted pripojeny Symphony CD... nebo je treba prekopat kabelaz, nebo se da sehnat redukce... a jeste me neco napadlo. cetl jsem par informaci o radiu, jelikoz mam o nej velky zajem, tak se pise, ze radio ma vyvody na 4x repro... ale ja mam v aute 8 repracku... z toho dva basaky.. no seriovka elegance...

hele, asi se ptam blbe, jsem v tomhle zacatecnik, audio jsem v aute jeste nikdy neresil a nezajimal se o to nejak blize... tak me to prosim nekdo objasnete :)

Nic není potřeba překopávat, pouze přepojíš iso konektor, dát tam to rádio mi trvalo 15 minut, nejdéle mi trvalo vymyslet kudy protáhnout USB kabel. Jinak k těm 8 reprákům, máš v podstatě čtyři a k nim jsou připojeny přes kondenzátor výškáče takže to neřeš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic není potřeba překopávat, pouze přepojíš iso konektor, dát tam to rádio mi trvalo 15 minut, nejdéle mi trvalo vymyslet kudy protáhnout USB kabel. Jinak k těm 8 reprákům, máš v podstatě čtyři a k nim jsou připojeny přes kondenzátor výškáče takže to neřeš

super, delo!! :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mam problem s tymto radiom. Pocuvam pesnicku z USB a z nicoho nic sa mi na dyspleji objaví napis BANKING

od toho momentu mi nejde prepnut skladba a skladba hra dokola par minut potom napise USB NOT DEVICE asi na 3sekundy

potom search a zas sa spusti tá skladba, po minute potom banking zmizne a uz mozem prepínat skladby....... v manuali som o tom nic nenasiel

tak neviem ci to je niaka zasrana funkcia alebo dosrane radio

zkousel jsi reset radia?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to rádio svítí stále stejně,to jde aby to svítilo méně?

Ja jsem to vyresil tak ze jsem odpojil ten oranzovy kabel a sviti mi to ted krasne vic i pres den. Pokud to budu chtit ztlumit tak jednoduse prepnu Dimmer na MANUAL a tim se to ztlumi. Pokud mam AUTO a neni pripojen oranzovy kabel, sviti to vic.

lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mam problem s tymto radiom. Pocuvam pesnicku z USB a z nicoho nic sa mi na dyspleji objaví napis BANKING

od toho momentu mi nejde prepnut skladba a skladba hra dokola par minut potom napise USB NOT DEVICE asi na 3sekundy

potom search a zas sa spusti tá skladba, po minute potom banking zmizne a uz mozem prepínat skladby....... v manuali som o tom nic nenasiel

tak neviem ci to je niaka zasrana funkcia alebo dosrane radio

Ahoj, jiz jsem to tu resil. BANKING je takova otravna funkce - radio si nacita vsechny skladby nejak do sebe a utvari si banky po 1000 skladbach. Proto pak nevidim vsechny pisnicky a kdyz chci jine musim prepnout na jinou BANK, coz ale znamena ze to zase par minut nacita :( Je to blby no :( Do te doby nez si to "nabankuje" ty pisnicky hraje to co hral naposledy ale hraje to pri pokusu prehodit na dalsi pisnicku znova a znova. Je to zajimave, koupil jsem si pomerne rychlou flashku, ale i tak to trva. Z iPodu to jede bleskurychle bez bankovani :(((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno takze som rad ze to nieje zavada ale funkcia :) Aaaa da sa to nastavit tak aby si to nabankovalo to čo ja chcem??? Lebo ja tam mam na výber len bank1 a to niesu vsetky pesnicky a nabankuju sa vzdy take co nechcem pocuvat ......

Editováno: , autor: danone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno takze som rad ze to nieje zavada ale funkcia :) Aaaa da sa to nastavit tak aby si to nabankovalo to čo ja chcem??? Lebo ja tam mam na výber len bank1 a to niesu vsetky pesnicky a nabankuju sa vzdy take co nechcem pocuvat ......

To si myslim ze neni mozne. Kdyz je tam do tech 1000 pisnicek (jak se pise v manualu), mela by se vytvorit jen BANK1 a tam by melo byt vsechno. Pokud tam toho je vic (jako u me), tak mam BANK2 a BANK3. Blby je ze neco je tam a neco je tam a clovek aby si pak pamatoval co kde je a kdyz chce neco jineho, tak musi prepnout banku. Co me ale dost stve je to ze to pak vypne jakoukoli reprodukci a proste to nacita tu jinou banku :(((( Fakt nejak nechapu, proc tam tato naprosto blba funkce je. Asi by radio nezvladlo pracovat treba s 5 000 pisnickama najednou :( Jak ale vidim ze to funguje s iPodem, mam pocit ze to musi slapat i s nejakym poradnym iPodem kde je treba tech 64 GB muziky a zadnej banking se nekona, tak fakt nechapu :((( Asi snaha lidi dokopat k tomu koupit si iPod. Ale ja to prave chci kombinovat, neco mam na iPodu a neco na flashce, takze me banking pekne se*e :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to strasna blbost ten banking podla mna...najradsej by som to nejakym sposobom vypol...mam len 4GB USB a pomerne rychle, skladieb do 1000 urcite cize len jedna banka a stale mi to robi...ale vsimol som si ze to robi vacsinou pri folderoch kde je viacej tych skladieb (cca nad 100)...skusil som dnes trosku zredukovat miesto na kluci (nech nie je napraskany uplne do kraja a v kazdom folderi nech je max 70 skladieb)...zatial to fungovalo, neviem, uvidime casom....dufam ze uz nebude...pritom doteraz mi to vobec nerobilo (radio mam uz od vianoc a zacalo to teraz dva tyzdne dozadu)....

ale kazdopadne ma to pekne stve ze to robi taketo veci...pokial som dlhsie prec, tak budis, ale robi to aj ked pocuvam radiou, vypnem, zapnem motor (pritom som stale v aute, radio som ani nevybral ) a po anstartovani to bankuje zase...no do riti aj s takou funkciou...to ma fakt asi donutia si o chvilku kiupit ten iPod...

este som zabudol dodat...mam tu vyssiu radu IDA-X200...

Editováno: , autor: worm.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, je to nekdy k posrani :) Ja bych to pochopil, ale cekal bych ze kdyz je radio na baterce a baterku nevyndam a flashku take ne tak ze to pak uz nebankuje kdyz k zadne zmene nedoslo. Aby to melo nejakou interni pamet a na tu se to ulozilo a ne aby bankoval i kdyz mi to chcipne na svetlech :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja sa na to mozem vy*ebat. Tomu uz uuuuuuuplne drbe. Mam zapnute zapalovanie bankuje nacita sa ide hudba, nastartujem a ZAS BANKuje. Potom drbne USB not found potom search a potom zas bankuje potom hrá idem po dialnici a ZAS BANKUJE cotoje za karovinu to pojdem do alpinu rozkopat to radio ooooooooooooch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mne zatial fungovali vsetky...ale skus to usb trosku vyprazdnit a nemat v kazdom priecinku vela skladieb (max 70)...o podpriecinkoch ani nehovorim...testujem to teraz tak a celkom to funguje...je pravda ze takto sa obmedzovat kvoli radiu nie je moc vyhra, ale tak nemame na vyber...akurat tak vyhodit alpine do luftu a to by nam aj tak nic nepomohlo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno USB vyprazdnene, v priecinkoch cca po 20skladieb a cca 15priecinkou, takze zredukované poriadne a uz to funguje normalne, tzn. ze banking je tam asi pol minuty po starte a uz to nehadze ziadne USB not device

Akorat to ma hacek v tom ze jsem si toto radio (asi jako ostatni) kupoval prave abych tam te muziky narval co nejvic a ne abych tam dal jen to co by se veslo na jedno CD. To uz jsem mohl koupit skoro to mechanikove :o))) Jeste ze jsem nekoupil tu 32 GB flashku, to uz bych asi jen delal BANKING a neposlouchal nic :) Zajimalo by me jestli ten BANKING alespon bezi na pozadi pokud tam dam Tuner. Mam ale takovy podivny pocit ze ne... Coz je skoda, nez to nabankuje tak bych tam soupnul iPoda nebo radio a resilo by se to. No cekal jsem ze radio od takto renomovane firmy bude fakt vychytane a ne ze budu resit idiotsky reseny DIMMER a jeste idiotstejsi BANKING... :o( Ale jinak radio radost pohledet, to zase jo. Akorat na radio se jen nekouka, ale take bych si ho rad i poslechl :o))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

da sa...no je pravda ze sa treba trosku obmedzit...ale zase mozes tam mat vela priecinkov len ide o to aby si nemal v tom priecinku vela skladieb (podla mna to robi najvacsi bordel, lebo to nezvlada asi viac pesniciek)....je to skoda ze ho takouto sprostou funkciou tak dodrbali to radio...no ked sme si ho uz kupili nezostava nam nic ine ako sa s nou zmierit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...