Přejít na obsah

Jak se to přesně jmenuje?


Tygr_O2_blue_race_RS

Doporučené příspěvky

myslím že to není nic složitýho, kamkoli přídeš a řekneš že chceš stahovačku na tvuj ročník tak ihned se ví co a jak, nebo na netu to najdeš podle modelu atd, nevím jak se to teď pohybuje ale myslím že nějak 1600,- i s prací, ale střílím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli máš tu 99 tak by tam mohly bejt ty nový typy stahovaček a pak ti stačí jen ta plastová packa co jezdí v kolejnici, dá se koupit jak je v mým odkazu. Pokud je to ta starší, většinou je ten plast zelenej nebo červenej tak máš smůlu a kup celou stahovačku. Ty nový plasty bývaj bílý, ale právě nepasujou do starý stahovačky. Já taky předelával starý typ stahovačky na ty nový plasty. Stačí si jen sehnat nový plasty a ten kovový plech co drží okno

Editováno: , autor: michal9
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli máš tu 99 tak by tam mohly bejt ty nový typy stahovaček a pak ti stačí jen ta plastová packa co drží sklo dá se koupit jak je v mýn odkazu. Pokud je to ta starší, většinou je ten plast zelenej nebo červenej tak máš smůlu akup celou stahovačku. Ty nový plasty bývaj bílý, ale právě nepasujou do starý stahovačky

Koupil jsem celou stahovačku za 1600 kč, nebyl čas jí koupit levněji, bohužel.

Udělal mi to známej za 100 kč, takže jsem tak 1200 kč za práci ušetřil, prý si na to píšou hodinu a půl práce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...