Přejít na obsah

Ceny ojetych Skodovek


lajtgi

Doporučené příspěvky

Zdravim, uz delsi dobu sleduju inzeraty a posledni dobou mi pripada, ze si vetsina prodavajicich dela s cenou 01,0II srandu...

Kdyz jsem kupoval pred tremi lety o1 1.8T, 3 roky starou se serviskou, dal jsem za ni cca 270.000,- TDi stala o cca 20k vice. Kdyz se dneska divam do inzeratu, tak 02, 4 roky stara se prodava za 350+.

o1 z 2002 za 220k, spise vsak za 240k+. Jak je mozne chtit za 6let stare auto takovy penize? To nemluvim o 2-3roky starych o2 atakujicich 500k..

Jsem tu jedinej, komu se zda, ze je zde neco spatne? Nechtel jsem to psat k inzeratum, tak aspon sem, uz mi to proste nedalo......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že nějaký facelift ovlivní cenu, to vůbec, Když měl být novej Sup, tak všichni jo super ceny pujdou dolu, teď když se podíváš na ceník tak přemýšlíš jestli si za tu cenu co byla dycky koupit strý model nebo si připlatit 20 tis a koupit novej.Taky mě překvapilo že se ty ceny nějak nehly. Dokud se prodává tak žádný obchodník neslevuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc by melo byt neco spatne, sice koupis ve stejne cene audi nebo bmw, ale pak kdyz se ti neco vysype, tak nesmis delat socku a chodit po vrakacich ale jit to koupit nove a pochopis proc si skodovka drzi cenu

a myslim ze OII oproti lonsku jety spadly dost na hubu...minuly rok jeste byly slusne kousky kolem 500 a dnes tu jsou v bazaru za 350, zato oI si drzi cenu fest

Editováno: , autor: TomV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc by melo byt neco spatne, sice koupis ve stejne cene audi nebo bmw, ale pak kdyz se ti neco vysype, tak nesmis delat socku a chodit po vrakacich ale jit to koupit nove a pochopis proc si skodovka drzi cenu

a myslim ze OII oproti lonsku jety spadly dost na hubu...minuly rok jeste byly slusne kousky kolem 500 a dnes tu jsou v bazaru za 350, zato oI si drzi cenu fest

Tak tomu pak rozumim, majitel Skodovky je socka a proto se Skodovky neprodavaj za rozumnou cenu:)) :palec2::palec2:

Me slo o jinou vec, podle cen, ktery tu u OII vidavam, si clovej radeji poridi audinku (stejna cena, nebo + max 20k) a neni co resit...

Editováno: , autor: lajtgi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak audinku si poridis, jenom se pak budes divit, az si ji prijdes na pojistovnu pojistit :) A oni ti reknou jako treba mne 96tis rocne za allrisk u Allianz a 78tis. rocne za allrisk u Koop :)

Je fakt, ze Skoda je silene predrazena, ale je to proste dany jen poptavkou po tech autech, az je lidi prestanou chtit, pujdou dolu, coz se IMHO jentak nestane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, hlavne ze jsme v Evrope...:( V DE stoji all-risk pojisteni na novou A4 cca 1000EUR/rok, vyjimkou je pouze pripojisteni celniho skla, ktery tahle pojistka neobsahuje...

A co ten DE Allrisk obsahuje? Není to taky tím, že postavení OOOO u soudruhů v DDR bude jiný než tady - asi trochu míň prestižní vůči zbytku voz. parku, navíc domácí značka, tak možná i to bude kritérium, proč by to tam mohlo být levnější.

Jinak Mercedes C (W203) jsme platili 130tis za roční Koop Allrisk, takže Audi "ještě jde".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je masakr... Da se rict ze obsahuje to samy jako v CR, pouze s vysim plnenim. V DE je to hodne zavisly na bourackach, veku majitele atd. Pokus jses "cistej" tak to mas za tyhle penize, ale pokud udelas jakejkoliv pruser - i trebas za 500EUR, tak se pojistka rapidne zveda. Proto si vetsina lidi mensi skrabanec pplati ze sveho a az pri vetsim problemu volaji pojistovnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc by melo byt neco spatne, sice koupis ve stejne cene audi nebo bmw, ale pak kdyz se ti neco vysype, tak nesmis delat socku a chodit po vrakacich ale jit to koupit nove a pochopis proc si skodovka drzi cenu

a myslim ze OII oproti lonsku jety spadly dost na hubu...minuly rok jeste byly slusne kousky kolem 500 a dnes tu jsou v bazaru za 350, zato oI si drzi cenu fest

jasně, protože OII je sice modernější, má ledasco lepšího, ale motor tam je ve srovnání se staršími OI krumpl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...