Přejít na obsah

Propálené mlhovky


Plecháč Tony

Doporučené příspěvky

Už se tohle někomu stalo? Nejedná se o originální mlhovky Hella ale o druhovýrobu firmy Diamond (čína) - 55W . Co tak koukám po ulicích, dost lidí je má a ještě jsem se s tím nesetkal. S mlhovkami jsem moc často nesvítil, snad jen párkrát. Myslíte že je to použitím špatnýho materiálu? Kdyby tam bylo nějaký přepětí, tak by praskla žárovka, ale ty jsou zdravý....

post-5644-1214937606_thumb.jpg

Editováno: , autor: Plecháč Tony
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Rád bych si dodělal přední mlhovky a přemýšlel jsem o těchto čínských kopiích. Tady na fóru jsem o nich našel jen toto jedno téma, proto jsem se chtěl zeptat ostatních, kdo je mají, jak jsou s nimi spokojeni a jestli například to propálení paraboly není častá závada?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se tohle někomu stalo? Nejedná se o originální mlhovky Hella ale o druhovýrobu firmy Diamond (čína) - 55W . Co tak koukám po ulicích, dost lidí je má a ještě jsem se s tím nesetkal. S mlhovkami jsem moc často nesvítil, snad jen párkrát. Myslíte že je to použitím špatnýho materiálu? Kdyby tam bylo nějaký přepětí, tak by praskla žárovka, ale ty jsou zdravý....

Neboli tam nahodou ziarovky s vyssim vykonom?? Napr:90W??? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych si dodělal přední mlhovky a přemýšlel jsem o těchto čínských kopiích. Tady na fóru jsem o nich našel jen toto jedno téma, proto jsem se chtěl zeptat ostatních, kdo je mají, jak jsou s nimi spokojeni a jestli například to propálení paraboly není častá závada?

těžko říct, protože těch druhovýrob je víc. Já mám v autě cosi made in austria, cena 360,- za kus a dva roky bez problémů, navíc zpracování je na stejné úrovni jako ty se znáčkem škodovky.

Editováno: , autor: Wittmann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám tiež tie od DIAMONDU a po prvých použitiach mi začal zliezať "chróm" z toho pliešku pred žiarovkou.Vyzerá to dosť blbo,lebo to aj trochu zožltlo(ako keby zhrdzavelo) ,ale plasty zatiaľ v pohode.

Wittmann: kde si kupoval tie rakúske?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred 2 lety jsem menil mlhovky po faceliftu (origo z vyroby) za mlhovky RS, neboli Felicia facelift. Mam prave ty kulate Diamondy. Moc jsem s nimi nikdy nesvitil a mam je jen jako opticke doplneni, tedy na okrasu. Za ty dva roky jedna ztratila cirost (zalmzeny pruhledny plast zevnitr). Nechal jsem to tak, ponevadz vymena a opetovna montaz na nasadenem RS narazniku by mne asi stala nervy. Stacila mne vymena zarovky.

Jinak kmlhovky jsou dobre abys byl viden, ale z pozice ridice jedouciho v mlze jsou aspon pro me nepotrebne, nevidim o nic vic, kdyz je mam zaple.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc jsou na paradu? Jsem o nich uvazoval, kdyz jsem nadaval v mlze ze hovno vidim a nemam si cim posvitit...jsou v mlze k nicemu?

Hmlovky hlavne osvetluju kraj cesty a su optymalne podmienky podsvietia hmlu ale ked je poriadna hmla moc nepomožu tebe ale je ta lepšie vidiet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mlhovky a na parádu? :) ....každopadně jak už tu padlo osvěcujou krajnice vozovky, ve městě asi vážne jen na parádu, ale když budeš jezdit po okrskách a sem tam nahory poznáš že opravdu k něčemu jsou, nehledě na tom že vozidlo je se seplýma mlhovkama ve snížený viditelnosti mnohem líp vidět ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc jsou na paradu? Jsem o nich uvazoval, kdyz jsem nadaval v mlze ze hovno vidim a nemam si cim posvitit...jsou v mlze k nicemu?

mlhovky na fabii nejsou dobře udělané, trochu to sice svítí, ale moc ti to nepomůže. Třeba nová oktávka svítí do mlhy o poznání líp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jasný, na tej fábii nemají moc velkou účinost, ale přeci jen to trochu pomůže při mlze. Je líp vidět krajnice a třeba i za silnýho deště vidíš případný chodce po krajnici, nebo zvířata ;) Já ty propálený plasty vyřešil tak, že jsem je rozřezal, udělal podle nich šablonu z papíru a podle tý vyrobil vnitřek z lesklýho hliníkovýho plechu a zatim fungují bez problému...Jen tak přemejšlim, když mě čeká v květni STK, jestli taky nezkoušej přední mlhovky stejně jako přední světla..Když na to koukam, tak to nevypadá že by oslňovali, přijde mi, že svítí ještě níž a víc do strany než předtím, ale sklon už nejde štelovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...