Přejít na obsah

Dovolena v recku


kosta

Doporučené příspěvky

z doslechu sem slysel ze letecky do recka je pekny zazitek - hledam kde to je ?

letadlem se leti na letiste :) ale nevim na ktery a prudce se tam pristava jako by z hor a na konci pristavaci plochy je uz more star je obracene nevite nekdo

napiste prosim prosim chci tam jeste letos :huh:

Editováno: , autor: kosta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak něco podobné jsem zažil, když jsem letěl do Soluně (thesaloniky). No a v téhle oblasti doporučuju Chalkidiki (tři poloostrovy ve tvaru prstů) Já jsem byl na tom pravém v Nea Roda je to vlastně poslední městečko před mnišským poloostrovem. Pohoda klídek... klasika Řecko ostrý hrubší písek. Tady jsem byl někdy v 94-95. Pak Thasos taky přes Soluň + trajekt a taky spokojenost.

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak Thasos taky přes Soluň + trajekt a taky spokojenost.

Na Thasosu jsem byl už 2x a mos se mi tam líbilo. Přistávali jsme na letišti v Kavale a fakt super. Náklon jak sfiňa a jen co dosedl tak hned brzdy. V Soluni je to větší, takže přistávání bych řekl klidnější. Jináč Řecko mám nejradši, super moře a klid.

Editováno: , autor: oggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když jsem šel v jedné hospě na záchod a koš byl velký a otevřený měl jsem namále lol

Ale člověk si zvykne :)

Jo to je to síla, ale lepší než aby v moři kolem tebe plavali kusy hajzl papíru. Jinak v Chorvatsku na Hvaru z města Hvar mají pod mořem nataženou kanalizaci až do Splitu a proto má Hvar (město, bohužel né celý ostrov) jeden z nejčistějších úseků moře v Evropě.

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...