Přejít na obsah

Zapojeni DO nebo komfortky


lubosgls

Doporučené příspěvky

zdravim, prohledal jsem cele forum nic jsem nenasel, stahnul jsem prirucku jak nato a stranky ktere potrebuju se me tam nezobrazi

potreboval bych zapojeni RJ(ovlada DO) co je na obrazku nebo zapojeni pinu komfortky, chci si zapojit univerzalni DO s vystrelovakem z Rakso.cz(vickrat uz bych ho ale nekoupil, materil a uchyceni plaznet je dosti tragicke) r.v 1999

post-19928-1216560753_thumb.jpg

post-19928-1216560774_thumb.jpg

post-19928-1216560793_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není mi zcela jasné kde máš problém. Zapojení Raksa jistě máš. Tady je i odkaz. Je od Rolbaře http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=33857&hl=

Pokud řešíš zapojení původní dálky co jsi tam měl tak je to naní přímo napsáno je to tvůj třetí obrázek.

Dával jsem známému Rakso do MR 97 Bylo to jako u Tebe . Původní dálkové stejné jako tvoje jsem vyhodil. Dle návodu Rakso zapojil. V autě nebyla komfortka, ale jen centrál. Impulzy pro zamknutí a odmedknutí jsem vzal přímo z jednotky centrálu. Už si přesne nevzpomínám , ale myslím žluto-modrý a ten druhý uř si nepamatiúji žluto-...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pardon asi pisu jak idiot , ja od raksa zadnej navod nemam to zaprve(bavime se ale o popisu zapojeni v aute, k universal centrale popis mam(tu od raksa)), na jednotce origo dalky co je nafotkach skutecne popisy jsou, ale ja nevim co znamena to L,P, DO atd.. kdyz me nekdo tyto vyvody popisete to me staci ja si nato univerzalni kabelaz prizpusobim nebo me staci popis vyvodu primo komfortky

PS: dik za odkaz, ale ja uz preci kabelaz vytazenou mam k origo dalce (jen nevim popisy jednotlivych vodicu)

PS: to je DP na tomto webu takova modla, ja uz mel par aut mel od jinych znacek a sehnat DP nebylo problem a u skodovky u tak praflakleho auta se nestacim divit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj všem. Tak jsem konečně našel sice starší, ale snad správné téma.

Já si taky koupil tuhle dálku od Rakso. Zapojenou jí mám v autě v pohodě funguje, jen nevím na který pin komfortní jednotky

mám připojit kabel na dovírání oken (při zamknutí). Může někdo prosím poradit ?

Případně to prosím zapište do tématu přímo o zapojení tohoto alarmu. Díky

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=71940

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...