Přejít na obsah

Chomutovsko


Miloš

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Pokud mi to cas dovoli stavim se urcite. Teda pokud nekde nezustanu stat s TIREM ve spanelsku bez eur na naftu jak je ted zvykem na nasi firme... Njn kazdej se vymlouva na fin. krizi. Ale vse se vozi porad stejne. Takze dokud mi firma bude vyplacet mzdu jen po pulkach/ a to ty pulky po mesici/ tak moc srazovat v praze moc nebudu ale na nejakej ten Cv bych se jel podivat.. Skoda ze nebylo vice casu :) ALE jak to tak vypada tak priste muzem jit do globusu kdyz nas bude vic abychom se nekam nacpali :) Zatim lidi mejte se .. frcim zas do spanel .. a kdy se vratim to zalezi na firme.. Hodne stastnych Km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK tak v lete na nechranicich.. Jinak po ceste na nechranice je letiste takze asi budem jezdit tam jak to tak vypada.. A s tim ze i muj otec ma fabuli a podiva se na nejakej sraz takze ne jeden ambri ladis ale dva lidi takze o dalsiho clena vice .. Jinak dotaz pro lidi z cv.. Odesli mi predni sterace zalozil jsem na to vlakno na exterieru z niceho nic prestali stirat proste jsou uplne mrtvy zadni funguje. Na te pacce na sterace mam i ovladani pal . PC a to funguje normalne a zadni sterac taky pojistky jsou ok nevite co s tim nemuzete mi nekdo z mistnich poradit ? Diky.. kdyz tak na MT 774 989 767 diky moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prblem vyresen pojistka c. 15 ne 42 a ni 31 ale 15 zla hnusna pojistka mala nozovka.. !!! Ta letela /myslel jsem ze poleti daleko ale je lehka tak moc neletela a nsa jsem ji pak i prejel/Pro nejakej sraz jsem urcite.. Ale nevim kdy a hlavne kde v tehle zime bych navrhnul SLEVARNA a.s. Je tam i v zime velke teplo je to za hrbitovem .. makal jsem tam takze vim _) Venku v tehle zime nevim a kam se vsichni naskladame taky nevim na jakou benzinu nebo nejakej jinej navrch?Kdyby byl nejakj sraza pevneje termin dejte mi nekdo vedet na mobil staci jedna sska.. ja odjizdim zitra do nemec z nemec do francie z francie do spanel a zas z5 a to je tak na 14 dni.. Rad s Vama poklabosim .) Mej te se lidi .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Berete mi t z huby, už mám dost tohohle počasí...a když už konečně vyleze slunko, jsem jako na potvoru v práci :aggressive:

Každopádně jak vyleze slunko, nějaký to střetko by nebylo od věci...pokecat, pokochat se naší prací na autíkách a samozřejmě někoho pomluvit :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...