Přejít na obsah

Chomutovsko


Miloš

Doporučené příspěvky

také sem se nemoh účastnit a abych řek pravdu,takovej mumraj sraz taky není můj styl.Pokud bude v budoucnu sraz skodahome,navrhuji jedno místo.Parkoviště před firnou Donaldson na Kadaňské průmyslové zoně královský vrch.Je to velký parkoviště a o víkendech je prázdné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave proto je to o 100% lepsi ... ta druha je jak na pouti... majitele bych tipoval na 18 let ...no kazdej z toho vyroste...

majitel je druhej puvodne to mnel 35 letej je tam trochu moc chromu ale to pujde dolu uz jsem synovi domluvil takze to bude lepsi on je porad v zahranici takze casu malo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak tady je foto a parkovací senzor by trubku, která kouká 50cm asi nezaznamenal no nevím stejně jsem chtěl jiný světla,ale ten nárazník mě se...... byl přesně měsíc na autě no moc se neohřál ale já ho spravím

z toho si nic nedělej, já si vyhádal od Škodovky nové páté dveře na OII combajn v rámci záruky a měsíc po tom nás někdo na :prc: u Kauflandu.. takže veškerá snaha vyjde vniveč :aggressive:

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem se s tím smířil a jsem i na jednu stranu rád zase změna jiné světla a to mi ještě praskla pružina na předku tak jsem to celí pustil níž tlumíče stejně už byli nefunkční tak to šlo komplet předělat ted už jen nastříkat nárazník a je hotovo tak už se mužem někde sejít co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u Kaufáče bude v neděli plno..je před svátkem a lidi budou šílet :feve: ale u nějakýho obchoďáku by to nebyl špatnej nápad - co třebas Globus v CV - tam je to parkoviště obrovský a uprostřed je vždycky místo? čas by mi vyhovoval :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...