Přejít na obsah

Problém s RS


Balrog

Doporučené příspěvky

Zdravím mám takový problém a nevím co s tím?už jsem byl v servisech a měl jsem auto napíchnutý na počítači a nikdo si sa tím neví rady.Mám Rs nachipovaný na 209PS a před 10 dny se mi objevila kontrolka Systém kontroly výfukových plynů v servise to napíchly a zjistily,že: systém s příliš bohatou směsí,řada 1, přizpůsobení směsi (multiplikativní),tak mi řekli že to opravily,vymazali chybu a jezdil jsem dál bez chyby asi 2 dny (100km) a chyba se objevila znova.Tak netuším čím to může být?že by chipem?díky moc za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tuhle závadu máme na svý oktě 1.8T 4x4...nikdo si neví rady čím to je, auto jezdí naprosto normálně ale pořád svítí ta oranžová kontrolka jak si jí tu zmínil. auto je série, žádný úpravy...ale jezdí se s ním za 10l/100 při normální jízdě, to asi nebude normální spotřeba že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm tak to nebude normální.Tak já myslel,že to bude ten chip a ono asi zase nic,no hrůza.Dnes jsem byl opět v servise kvůli tomu a koukli se a je to ta samá vada Řada 1,přizpůsobení směsi(multiplikativní).Systém s příliš bohatou směsí. Ukázalo mu to 5 řešení.Auto mi tak netáhne jak by mělo narozdíl od tebe a chyba pořád svítí a nikdo neví co s tím?

Editováno: , autor: Balrog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nám se tohle bohužel stalo asi měsíc po koupení v bazaru (předtím bylo na důkladný prohlídce u mechanika známýho), jezdíme s tím normálně dál a jediný co je blbý je ta spotřeba...ještě jsme dostali tip že by to mohlo být něco v elektrice a kontakt na nějakýho maníka...ono to zezačátku chvilku svítilo, pak zhaslo na pár km a teď permanentně svítí. je to taková ta oranžová kontrolka "potrubí s uzávěrem"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nám se tohle bohužel stalo asi měsíc po koupení v bazaru (předtím bylo na důkladný prohlídce u mechanika známýho), jezdíme s tím normálně dál a jediný co je blbý je ta spotřeba...ještě jsme dostali tip že by to mohlo být něco v elektrice a kontakt na nějakýho maníka...ono to zezačátku chvilku svítilo, pak zhaslo na pár km a teď permanentně svítí. je to taková ta oranžová kontrolka "potrubí s uzávěrem"

myslim ze ta spotreba je uplne normalni je to ctyrkola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene nebyl nějak nebyl čas,pořád samá práce a montáže,byl jsem rád,že jsem dnes stihl ten servis.Musím mu zavolat a zeptat se.Nebo jsem přemýšlel,že bych tam dal buď blow of ventil nebo sání celý kit,mám jen filtr od greenu a nebo že by to bylo výfukem?mám tam originál z 1,8 20 ventilu tak třeba to může být tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

točení do 3000-3500 ot, jizda po okreskach a cca 30 procent dalnic (do 140km/hod) a spotreba 10 je normalni? ja myslel ze si vezme tak o litr vic jak bezna 1.8T...ale i tak to jeste jde...mozna problem je v tom ze uz nevim jak to jelo bez ty kontrolky, ale nepocituju fakt zasnou zmenu vykonu...prudky kopce na pětku 180 jede ve 3 lidech, s pustenou klimou...to by asi jinak nevyjela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...