Přejít na obsah

EDT


Tomas_ek

Doporučené příspěvky

2Foromen: No jo, už jsem ty grázly viděl třikrát (za jeden víkend) a z toho mě jednou málem smetli ze silnice a to dost nevybíravým způsobem. Chytaj za 66 km/h, ale co jsem je viděl, tak se po Nádražní přehnali daleko rychlejc, než 80 km/h... :/

3Dakie: A kde jsou ty radary? Už mám dost málo bodů, tak by se mi to hodilo vědět. :) Díks, kémo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ten je klasickej. Ale mám pocit, že ho občas o pár metrů nahoru či dolů přemístěj. Pokud se nám podaří dát ty jednooký práskače dohromady, udělám vám z toho mapu a fláknu ji jak sem, tak na naše stránky. Popřípadě ji můžu udělat i pro libereckej kraj, když mi budete posílat jejich umístění... Samozřejmě těch stálejch a potom míst, kde častěji měří hlídka.

Ideální by bylo, kdyby se vám podařilo zjistit, který jen očumujou a který jsou aktivně ve službě. ;)

Co vy na to? Zatím máme dva.

P.S. Sinius: odkud teď vlastně jsi? Stav se 4.10. na bowling, když bys neměl co dělat. ;)

Editováno: , autor: mole.first
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nemocnice je stacionární, ten měnit fakt nemůžou, protože měří 2 pruhy v silnici.. to samý je teď na příjezdu od Prahy, když ho valíš na Jičín tak hned za odbočkou na ulici Nádražní a dalfší novej je v Bezručovce, přímo u toho novýho Casina (zelenej barák) ve směru od Rohozce (či od Harrachova) do centra..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...