Přejít na obsah

EDT


Tomas_ek

Doporučené příspěvky

tak přátele, další radary - pevné s měřícíma pruhama v silnici se nacházejí v Radvánovicích u Turnova a to v obou směrech..směr z turnova měří před motorestem Zavadilka a směr do Turnova měří za motorestem Zavadilka:) jinak další radar stejného typu bude ve Ktové ale přesné místo ještě newim ale brzo zjistím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mole: tak hezká mapka....rozhodně se bude hodit...

v Turnově sem měl 3 roky holku a travil sem tam hodně času...jinak sem z Liberce, ale poslední léta travím týden v MB, kde studuju, ale severním čechám jsem furt věrnej...

Jinak děkuju za pozvání, ale v sobotu večer jsem v Chomutově, takže to je trošku z ruky...

Jinak doufám, že i s ostatníma členama EDT se uvidim v Chabrech

Editováno: , autor: Sinius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mole. chlape na tom vnitřním obchvatu neboli průjezdu je povolená 80tka:) ne 50 :) je nově daná cedule zároven s cedulí Turnov a pak je znova daná před začátkem mostu přes Jizeru .) jen pro info.. Jinak mapku velmi chválím jsi hold náš préza čikovnej..:)

Sinius..v týdnu valím do MB cca středa asi...:)

Editováno: , autor: joujou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to ten dlouhej kopec s 2 pruhy nahoru před Pakou když jedeš od Jíčína...a radar tam fakt není...jen tam asi občas zabloudí hlídka s radarem...ale kde tam stávaj nevím...jedině u vrchu jsou pak cesty do lesa tak možná tam někde stávaj...já je tam zatím naštěstí nepotkal.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidal jsem upozornění do mapy (nevím, jestli na správný místo), ale bylo by fajn, kdyby se ozval někdo, koho tam fakt změřili a viděl je... Ale díky za zprávu.

P.S. Doufám, že je to správná silnice, takhle z mapy se čte těžko.

Editováno: , autor: mole.first
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakie: neboj, s půllitrem se počítá.

mole.first: jasně, bowling hraju, blbě ale hraju ;) . Ale jak to budu mít o víkendu, ještě nevím. Mám jít oba dny do rachoty a ukecávám dispečerku, aby udala celej víkend někomu jinýmu. Moc se jí do toho nechce. Jen doufám, že mi nenapálí na neděli celej den, co mám plánovanej. To bych frčel hned po schůzi dom, bo vstávám ve 3.

tequii: ahojky :) .

P.S. kolik bude na schůzi a na bowlingu příslušnic krásného pohlaví, bo foromence se moc nechce se mnou jet, tak abych měl šanci jí ukecat.

A pro všechny info: Kšiltovky se znakem EDT ( dráček ), budou, a dokonce vyšívaný ( aspoň doufám, mám to slíbený ).

bližsí info na schůzi. :)

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

foromen: tak to držím pěsti, ať ti to vyjde. paní foromenovi vyřiď, že tam bude moje ženuška, její ségra a moje ségra - všechny byli v Doksech. potom by tam měla být i Janča (ta s bílou Octavkou se škorpionem) - taky byla v Doksech. no a dost možná dorazí i někdo další ;) tak uvidíme.

p.s. radary můžeš hlásit i ty ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...