Přejít na obsah

EDT


Tomas_ek

Doporučené příspěvky

co se týká lukyska - docela jsem se bál,aby nedostal nějakej šílenej nápad jet se někam projet nakalenej a pak to někam nezapích, tak to je pohoda. i když.... jestli jel brzo ráno, tak podle jeho stavu večer to bylo úplně jedno :)

jsem rád že má taky někdo o mě strach.....

....já už večer moc nepil....a ráno před sedmou jsem byl fit, 130km cestu do ústí nad labem jsem zvládnul poránu za necelý 2 hodinky po okreskách:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hrabě: to bude fajn, když se přidáš. přeci jen to máš blíž, než kolíňáci nebo turnováci :) pokud jde o mě, tak já vás budu šetřit, když budete chtít, ale běda jak se dostanete do spárů kolegy... :D :D

foromen: že by se indy přestal trhat partu?

Pro všechny: akci jsem odnesl nějakou chřipkou nebo co... Doufám že ne stejnou,jako dostal v sobotu ráno ten vrak na výměnu kola :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mira: za kilíčko ročně do toho můžeš kecat i ty, dobrých lidí se vždycky všude vejde ;) (samozřejmě budeš zván i bez toho)

tequii: tak já se sotva uzdravím a ty už bys mě zase máčela,jo? tsss, to si ještě vyjasníme :)

foromen: a ty ji v tom nepodporuj... :D

mno nic, viděl bych to tak na 30.května - co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přátelé, oficiální schůze se 30.5. ruší pro nedostatečnou účast. Nicméně pokud někdo bude mít zájem, rádi vás tu uvítáme a někam vyrazíme.

Zatím mají sčucha tyto osoby:

mole.first

tequii

foromen a asi i foromenka

bedlickaa

& mira

Za sebe navrhuji sraz kolem 12.00 na parkovišti u OC Černý Most. A pak se uvidí. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvu vás všechny na grilovačku o mole.firsta (Doubí, kousek od toho co byl III.srazek)

6.6.2009 řekněme od 16.00

bude to stylem kdo si co přinese, to si taky sní, maximálně se můžeme dohodnout že mi napíšete co chcete a já to koupím. ;)

Účast zatím přislibíli:

mole.first a ukecá i tequii

bumbrlik a miluška

nebude chybět ani malapacka a ondra, vždyť to mají pod okny

a bedlickaa pokud nebude v práci

těší se i foromen a foromenka

a bez luckyho by to nešlo

Editováno: , autor: mole.first
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...