Přejít na obsah

EDT


Tomas_ek

Doporučené příspěvky

čauky dacani:-)Jířo moc pěkný fotky máte:-)závidím...hned bych jel taky na něco takového:-)dneska jsme si koupil ten speciál škodováckej...jste tam :palec2: sice na poslední straně...ale to se počítá...taky se pan mohl trošku rozepsat a tak...ale hlavně že vás tam dal...

já na grilovačku nemůžu... :feve: 23.8 brzo ráno odlítáme na 15dní do řecka....užijte si to.... :palec2: a foťte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Jířo, parádní tejden. Jen tiše závidím.

Toho 22. dorazím určitě, a asi v plné sestavě ;) .

Mimochodem, pro všechny info, DVD ze srazu je hotové, tak je povezu s sebou. :) ( jmenovitě pro: Mole.first, Lucky, bumbrlík, Pešír). Pokud ještě někdo se u Jíři objeví a chce DVD, tak dejte včas vědět. Pro ostatní možno poslat poštou na dobírku.

Tak zatím se mějte. :) a čus bus příští víkend.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mira: tak hezkou dovču, na příští grilovačce ale nesmíš chybět :)

Mimochodem, na tu grilovačku si každý přivezte něco sebou, tentokrát nestihnu vůbec nakoupit. Pouze se pokusím zajistit aby nám vyměnili velký sud co zbyl ze srazu za dva malé, protože jeden velký asi fakt nemáme. Jinak ze srazu zbylo trochu vody, cola a nealko pivo. Ostatní je na vás ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čauky všichni...:-)také už jsem dom..jako pan Pešír...Hoď jsem nějaké fotečky z Tunis...já byl 15dní v řecku...moc jsme cestovali..ne jen válení u moře...říkáš že bylo teplo??kolik pak mají v Tunisku?my tak od 30 stupnu do 38...:-)a teplo mě vůbec neva... lol koukám pěknou grilovačku jste měli..nějaký raci či cooo lollollol mňamm...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...