Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

Faceliftove svietia trosku lepsie a jasnejsie, lebo prisli o ten matny "neonovy" efekt, teraz svietia skor trblietavo "briliantovo"...

post-10844-1230393856_thumb.jpg

Upraveno od Cjoctavian

Já teda ty FL zad.světla nemusim.....to je zrovna věc spolu s novym ovlád.klima co se mi na FL vůbec nelíbí..... ;) ...

Ja sem netusil, ze auto musi mit vzadu odrazky... A poradne jsem si ani nikdy nevsiml ze zadni svetla moji OII maji odrazku prave v podobe toho absentujiciho cerveneho prouzku u novych lamp... Nicmene policajti by asi na takovou vec neprisli pri silnicni kontrole, takze toho bych se nebal ze dostanes pokudu za to ze ti chybi odrazky.

ja som mal cisto biele svetla bez odraziek na O1 - a nikto nikdy nic...

No já osobně bych radši chtěl tu zadní lampičku, co má čtecí bodovky :)

Mě by zajímal ten USB adaptér, nemáte někdo tucha, jak to vypadá, resp co to stojí a s čím si to rozumí?? Údajně to umí předFL columba, takže teoreticky by to mohlo umět aji blbej Stream, ale těžko říct. Zas na druhou stranu když sem se kdysi vrtal v Etce, tak mi tam pořád vyskakoval nějakej bazmek za 5k, což taky není zrovna málo, chtělo by to přesnější info co je potřeba, co to umí a kolik to koštuje :help:

  • 4 týdny později...

Ohledně toho rámečku kolem řadičky můžu potvrdit, že rámeček z FL pasuje na Jumbo Box z OII před FL. Teď jsem ho tam dodělával a bez problémů.

A jakej jsi tam dával? Elg., Lak,..? Máš to vyfocený? Zajímalo by mě, jak to vypadá.

Je to, předpokládám z Elegance před FL - černá látka (L&K má kůži, nebo se pletu?). Kupoval jsem na vrakáči komplet z cca 6 nebo 7 dílů vč. výdechů ventilace dozadu, docela porod to na tom vrakáči všechno najít. Nicméně povedlo se, nic nechybělo a páslo to tam jako prdel na hrnec. Bohužel nafocené to nemám, foto můžu dodat tak za 14 dní, protože jsem měl tu smůlu a včera jsem mojí blbostí a chybou nedobrzdil a auto je tak v servise :angry: Pak nafotím.

Já měl na mysli jen ten rámeček kolem řadičky, kterej je u FL z dekoru.

Ne, já dával Jumbo box do FL. Jumbo box byl evidentně z OII před FL.

Rámeček jsem neměnil.

Jo takhle. Ok

  • 4 týdny později...

Ahoj.

Pánové měnil už někdo zadní nárazník na O II z faceliftu?

díky

Upraveno od Lala

o co jde konkrétně? Měl by pasovat jako původní, ne?

Zdarec. Dotáhl už někdo do konce tu předělávku přední masky z OII face na OII? Sedí to teda vůbec nepřekáží dole ten původní nárazník a ta páčka otevírání kapoty? Pokud někdo máte nějaké foto nahoďte pls. a pokud už to tu někde je tak mně nasměrujte nemůžu nic najít dikes. :help:

Mě by zajímal ten USB adaptér, nemáte někdo tucha, jak to vypadá, resp co to stojí a s čím si to rozumí?? Údajně to umí předFL columba, takže teoreticky by to mohlo umět aji blbej Stream, ale těžko říct. Zas na druhou stranu když sem se kdysi vrtal v Etce, tak mi tam pořád vyskakoval nějakej bazmek za 5k, což taky není zrovna málo, chtělo by to přesnější info co je potřeba, co to umí a kolik to koštuje :help:

zkus www.skodateile.cz. Myslím, že tam to mají. 3300Kč. (5kKč to opravdu normálně stojí) Ještě je k tomu potřeba propojovací kabel asi za 440Kč. (USB)

Osobně si myslím, že je to o ničem. Columbus MP3 přehrává a vejde se jich tam hafo. Když to nestačí tak se dá vyměnit HDD za větší.

Upraveno od j0ska

Já to chci ke Streamu, každopádně díky, mrknu tam :)

Stream to podle mě podporuje taky.

Myslel jsem to tak, že je lepší rovnou koupit Columbus než tohle.

Upraveno od j0ska

No tak jde asi především o tu cenu 3000Kč vs 31000Kč :p

Zdarec. Dotáhl už někdo do konce tu předělávku přední masky z OII face na OII? Sedí to teda vůbec nepřekáží dole ten původní nárazník a ta páčka otevírání kapoty? Pokud někdo máte nějaké foto nahoďte pls. a pokud už to tu někde je tak mně nasměrujte nemůžu nic najít dikes. :help:

uz to niekto ma na striebornej RS, ale nevyzera to dobre...ta dolna spara je nerovnomerne hruba :feve:

Zkoušel jsem to hledat, ale někdo to má asi v tématu Vaše octavie nebo někde tam.

Problém je, že spodní strana FL masky je prohnutá víc než odpovídající část nárazníku, takže to nevypadá moc dobře.

Moc pekne to neni, ale zda se mi, ze to Octavku opticky rozsiruje, ta maska z FL.

Dikes za fotečky potřeboval jsem to vidět na vlastní oko. Ta face maska sama osobě vypadá moc pěkně, ale po nakřížení s OII to opravdu není ono. To snad vymněnit i s nárazníkem. kol119

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Podobný obsah

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.