Přejít na obsah

Tajný vypínač


kazisvet

Doporučené příspěvky

Ahojte, chcel by som sa Vás opýtať, akým spôsobom by som si mohol spraviť vypínač.

Nemám na mysli kde ho mám umiestniť a aky vypínač mám použiť, ale potrebujem vedieť, ktorý kábel mám prerušiť a na neho ten vypínač napojiť.

V autoelektrike som uplne mimo takze absolutne neviem co kde a aky kable je. Ak má niekto skúsenosti poradte, dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, chcel by som sa Vás opýtať, akým spôsobom by som si mohol spraviť vypínač.

Nemám na mysli kde ho mám umiestniť a aky vypínač mám použiť, ale potrebujem vedieť, ktorý kábel mám prerušiť a na neho ten vypínač napojiť.

V autoelektrike som uplne mimo takze absolutne neviem co kde a aky kable je. Ak má niekto skúsenosti poradte, dakujem

myslím,že bude rozumnejšie keď to necháš na nejakého auto elektrikára ako si na aute niečo dokurvyť. aj ja som to nechal na odborníka a to sa málinko vyznám ;):D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panebože za- co??? když ti to udělá odborník tak to ví jen on a ty, ale je tam varianta, že to budeš mít stejný jako na x dalších autech, ale dá se mluvit o tajnosti. Kdežto když ti to někdo napíše tady, tak to určitě zůstane tajné, podívej se mezi uživatele nebo návštěvníky fóra je tam i jakýsi pan Google, ještě stále počítáš s tím, že ti tady někdo prozradí svůj tajný vypínač, potažmo pokud tady má fotky svojí vymazlený káry. To už pomalu může nechat klíče v zapalování - chápeš to?! Prostě pokud chceš tajný vypínač, tak to svěř někomu zkušenějšímu komu věříš, nebo použij svůj um, ale nehledej návod na internetu, protože pak to není tajný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamaráde, tajný vypínač je super věc a nejlépe je mít nejen vypínač (což dneska zloděj hledá), ale ještě něco na to vázané. Pokud bys chtěl, můžu Ti dát kontakt na borce, který Ti to udělá dokonale a precizně. Pokud chceš kontakt, pošli SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...