Přejít na obsah

servisní knížka - fotka


dadacek

Doporučené příspěvky

Ahoj všem.

Mám takovou prosbu, jsem už sice asi moc paranoidní, ale přesto.. (možná mám jinou servisku než mám mít..)

Zajímá mě foto první stránky servisky. Na první(neočíslované) je datový štítek a razítko prodejce.. Zajímá mě, co je na straně vedlejší (první strana označená vpravo nahoře 1).

Chtěl bych to vidět z italské servisní knížky, kterou jste dostali k O II.

Nebo co máte napsáno pod nadpisem Ispezione alla consegna

Díky moc komukoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tu fotku..

No já vím o co tam jde hoši ;) mám aji českou servisku..

Ale spíš mi šlo o to, co je napsané v té větě v překladu něco, že je serviska určená pro Fabii, SuperB a Octavii Tour..

Aneb jestli jsem nebyl podveden podstrčenou serviskou z jiného auta pouze orazítkovanou známostmi..Mám tam napsané přesně to stejné co je zde na fotce. Razítko prodejce tam mám - je vyplněná, že :)

V tom případě to bude asi OK a taloši to maj nějaky spešl (že tam uvádí Fabku atd..)

Jak řekl borec v servise: Jéééé, to má nějak víc stránek :D no ten export musí mít vždycky něco speciálního lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...