Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

otevírám dnes včas,tak v konvici klokotá voda.Kdo si co dáte??Kafí nebo čajík??

V uterý hic na chcípnutí nejsme po tej zimě na to zase zvyklí a včera pro změnu kosa a vítr.dnes v 6 hod bylo 0 stupňů a škrábal sem okno,hezkej den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím po delší době. Fofr jak sviň :( A forum ...mno souhlas s ostatníma.

Dneska sem si přivez supíka ze servisu a konečně jsem na letních 17" :) Jupíííí, doufám, že je hned nevorvu v těch děsnejch dírách všude kolem :(

Mno a čeká mě výměna lampiček osvětlení spz...jedna nesvítí a co jsem to rozebral, tak vnitřek vypadá dost vyhnile. Taky mám ruplej kus plastového tapecírungu na prahu, takže sehnat a vyměnit no a k tomu ještě středovej tlumič výfuku, kterej předchozí majitel vykuchal a kurevsky to rezonuje... :( Prostě mazec....

A co tady??? Tady to snad úplně umřelo. Sem nečekal že i Sejda by mohl mít horší docházku než já :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj klucí tak jsem opět tu. V práci hroznej zmatek a měl jsem toho až nad hlavu. Tak alespoň ten prodlouženej víkend, pořádnej odpočinek.

A fórum se tu pořád vyvíjí, když už jsem si zvykl tak se mi zase změnilo :). Ale s těma obrázkama máte pravdu, velký jsou nekoukatelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...