Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Taky pěkné pozdravení po skoro týdením flákání na Moravě a v Rakousích, byla to nádhera, jen počasí mohlo být občas lepší, ale zaplať PB! Jsem rád, že se po dlouhé době ozval Jára, už se nám všem po Tobě stýskalo a co jsi pil v těch JČ, že by pivo, to myslím, že nee, ne?:smich: Ještě jsem nic ani neprojel, mám toho tady hafo a tak se budu muset jen zběžně seznámit s tím vším co tu je. Od martina mám snad plnou schránku vtipů, to vůbec nevím kdy stihnu prohlédnout a koukal jsem, že máš Martine nějaké problémy s klimou, no snad se zadaří, přeji Ti to!:) Johane, Tebe musím taky axtra pozdravit, jinak tan na Ostravsku se někdo těma lištama živí, je to už kolikátý případ! Potřebujou pořádně:aggressive:

Tak hoši, pěkný nastávající pr. týden a těm co jsou už na dovče, tak pěkné počasí, no i když ta předpověď není nic moc ;):gunners3:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Ace Ventura: JÁRO, JEŠTĚ ŠTĚSTÍ, ŽE NA AUTĚ! :smich: Jinak je to znát, že jsi si dovču užil, hned jsi tady daleko častěji, což je pro nás všechny velice dobře. :palec2:-_-

To Martin35: Martine, skutečně jsi mne notně zásobil obrázky, ale jinak, Ty taky musíš mít všechno, vždyť já myslel, že máš postavu pořádnýho tahouna, tak na co ještě "tažný"? Jo už mi to docvaklo, aby jsi se mohl ulejvat!:smich: Ale jinak Martine, podívej se na IT stránky, tuším, že to byla fa: Korbas, zdá se mi to u Vás ve Škodovce přehnané, ale nevím to jistě, jen vím, že když jsem jej dával na Octu, tak to tam bylo i s montáží bezkonkurenčně nejlevnější a v dobré kvalitě! No uvidíš, ale zkus pohledat na IT. Čauky :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martin35: dlouho jsem váhal jaký pořídit. Nejdříve jsem začal u varianty napevno. Sice levná ale schválně jsem si pujčil kouli apokusně jsem ji přichytil a reagovaly na ni senzory. Takže odnímatelné - už jsem byl rozhodnut pro horizontál. bajonet ale při cestě do hospody jsem v ulici viděl Supa s tímto tažným. Ta trubka čuměla zpod nárazníku tak přes 5 centimetrů. Takže jsem ho rychle zavrhl a šel do horizontálu. Objednal jsem brněnský HOOK a dostal ještě slevičku. Cena 4600. Elektriku bych si udělal sám, ale pak jsem na ebay objevil originál elektriku s 15pinem za litr tak jsem ji vzal. Přeci je to do budoucna o dost lepší než obyč sedma.

Passport5: Libor mápravdu, dobrej zámečník ti podle vložky udělá klíč, případně přestaví vložku.

Lanny: to teda jsem a už planuju další...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si vzal klíče v poho, asi byla zásuvka přefázovaná a nebo vůbec bez šťávy, s malým "š"! :smich:

Jinak koukám, že nám někam odplavala "RIBA", ten tu nebyl snad už 14 dní!;) Budu mu muset zavolat co s ním je? Dovolenou nehlásil, resp., ža až konec srpna, či září?!:feve: Asi by jsi si Ríšo měl udělat nějakou krátkou dovču, koukej jak to prospělo Járovi - Ace Venturovi, jak všichni provověrní vědí!:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando, zdravím vespolek. Víkend se blíží a tak si to pěkně užijte. -_-

Karle neboj, neuplaval. Mám plavecký sprinty sem a tam a toho času je sakra málo. :kol-59::kol-56: To víš, že kdyby se chystala nějaká lumpárna, tak bych byl asi i tady aktivnější. :kol-131: No, počkáme si na to září. Nakonec ani s tvojí účastí v hospodě to není zdaleka takové, jako to bývalo. :crutch::p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsem rád Ríšo, že jsi to vzal proti proudu, resp. sem a tam, ale je vidět, že dění sleduješ, což si zaslouží :palec2: aaa s mojí účastí, no budiž, teď jsem tady chvilku absentoval, ale zas tak hrozné to nebylo, nee?:) Asi jsem moc brzy odhodil ty :crutch: a teď mám trochu opět problémy, holt už to asi nikdy nebude zcela O.K.

To Vick: Víťo, kde jsi koupil ty lišty, bylo to na inzerát? Někde jsem to četl a myslel jsem si, že to budou ty čórkaři. Pokud vím, tak u Vás na Ostravsku jsi asi třetí případ, jen co jsem v poslední době zaregistroval. No hlavně, že je už zase máš a jseš

spokojenější!

Mějte se fšichni mooc fajn a zdarec :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Školní inspektor si zavolal ředitele dvou gymnázií a dal jim měsíc

na to,aby výrazně snížili výskyt a užívání drog na svých školách.

Po měsíci zašel za prvním ředitelem a ptá se, jak se mu dařilo.

"Snížili jsme výskyt drog o dvacet procent! A stačilo udělat plakáty

se dvěma kruhy - malým a velkým. K velkému byl nápis: Tohle je váš

mozek před drogou a k malému: Tohle je váš mozek po droze!

Inspektor se poté vydá do druhé školy.

"Snížili jsme výskyt drog o osmdesát procent! Udělali jsme

plakáty se dvěma kruhy - malým a velkým."

"Nechte mě hádat, pane řediteli. Zobrazovaly mozek před a po droze."

"Ne pane inspektore. Byl tam nápis: Tohle je váš anální

otvor před vězením a tohle je po vězení. Nějaké otázky?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek,omluvte moji absenci,nestíhám děláme pořád na bydlení,snad to někdy zkončí a budem si užívat nového domova,

koukal sem,že ste tu řešili tažný,mám ho od svc náchod,odnímatelný,bez zásahu do nárazníku,po vyjmutí není na autě nic vidět ani zásuvka.Tu mám s mikrospínačem,aby vypínala senzory při couvání s vlekem.stálo mě 7500 v četně montáže,sem maximálně spokojen.podmínka byla aby nebylo na autě vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsem rád Ríšo, že jsi to vzal proti proudu, resp. sem a tam, ale je vidět, že dění sleduješ, což si zaslouží :palec2: aaa s mojí účastí, no budiž, teď jsem tady chvilku absentoval, ale zas tak hrozné to nebylo, nee?:) Asi jsem moc brzy odhodil ty :crutch: a teď mám trochu opět problémy, holt už to asi nikdy nebude zcela O.K.

To Vick: Víťo, kde jsi koupil ty lišty, bylo to na inzerát? Někde jsem to četl a myslel jsem si, že to budou ty čórkaři. Pokud vím, tak u Vás na Ostravsku jsi asi třetí případ, jen co jsem v poslední době zaregistroval. No hlavně, že je už zase máš a jseš

spokojenější!

Mějte se fšichni mooc fajn a zdarec :gunners3:

Karle ne nebylo to na inzerát.Prostě jsem psal na různé firmy s autodílama a poslal jsem asi 8-10 mailů.No a jeden se poštěstil.Chlápek měl celou sadu kolem oken a moc se mu to nechtělo prodat ale nakonec se poštěstilo.Jinak to jak jsi psal,že jsem asi třetí případ tak jen pro informaci- volal jsem na jedno vrakoviště které se specializuje na škodovky a tam mi řekli že tento měsíc jsem už asi padesátý.To jen tak pro představu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To čumím, jak Wilo - Laam umí perfekt češtinu!?;) Nehodláš k nám emigrovat :smich: Určitě ne, sám si odpovídám, protože takovej hrad jako jsi postavil na východě, by jsi tady asi těžko měl! Či snad ano?:):palec2:

Karliku, to vies, najradsej by som siel na vychod.

Toto som kupil chlapci.

post-31969-0-59330800-1310812437_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...