Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Už jen s ohledem na Vila a další je to nutné, proto se dával ten termín tak dlouho dopředu, aby si všichni mohli zajistit volno! Na jarním srazu jsme Tě všichni omluvili, ale teď by to už bylo neomluvitelné a hlavně Ace - Jarda by byl moc smutnej, bez dobrýho parťáka to prý není ONO!-_-:D JINAK VŠEM PĚKNÝ NASTÁVAJÍCÍ VÍKEND! :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Ti dám "smůla bando"! :aggressive: A co ten můj, který je nejsprávnější!? :smich:

Jinak koukám, že jsme všichni nějak vytíženi, nebo cooo? ;) Martin má taky výpadek a pěkně dlouhej, o Ríšovi nemluvě, ale ten je víceméně omluven, Víťa leží na krovkách, Ládík se nechává zastupovat drahou polovičkou, asi vzpomíná na tu blondýnu a o ostatních nemluvě!!! Tak se polepšit bando! :):gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Lanny,to máš pravdu ,že nějak nestíháme,já ještě bojuju na autě se světlama,koupil jsem je nakonec v obchodě,jedno už jsem dvakrát reklamoval,protože ani nešlo nastavit aby to svítilo tak jak má,tak jsem se naštval,levý jsem dal mý původní....takže kdyby někdo věděl o levém světle na supa-bi-xenon,mlhovka a H3,pouze originál, a ve stavu nového světla,tak ho koupím,protože to co se dá koupit mimo škodovku,je buď horší jakost,nebo mám prostě smůlu...už mě to nebaví......nárazník a světlo už sundavám tak za 8 min, :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám, že konečně se hospoda trochu rozhýbala a nejen hospoda. :smich: Jen tak dál kucí! Víťo, snad jsi to moje hecování nevzal moc vážně, všichni víme, že jsi pracovitej jak včelka Mája, tak nic ve zlém!:palec2: A co se týká podzimního srazu, tak myslím, že se to vylepší, už takto je sedm vozů a také tím, že to nikdo nedal do srazů, tak to budeme muset obnovovat jako jsme to dělali před květnovým srazem, ale to nic, bude to O.K..

To passport: Davide, vůbec Ti to nezávidím, kdyby jsi to měl blíž, tak bych té Tvé zručnosti a rychlosti i využil, pomalu by jsi si mohl udělat živnost na předek SUPŮ :)

Martin jako vždy opět nezklamal, jen mi mrzí, že tu naftu nechal zvodnatět! lol

Tak hoši, pěknou dobrou noc a ještě před usnutím hodně dobrou stimulaci :prc: a asi by jsme měli toho Ríšu nějak vytáhnout, on snad už ani neví čí jee?!:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vážení, resp. milá bando! Tuto sobotu t.j. 25.června t.r. se koná tuning, styling a hifi sraz v Plasech! :palec2:

Tento sraz bývá velmi pohodovej a i naše účast bývá poměrně značná, tak kucí kdo jede, ať dá vědět! Supi se musí přeci občas slétat, nee!? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

----Učiteľka v škole, aby podporila logické myslenie detí a urobila hodinu

zaujímavejšou, sa ich pýta:

Viete niekto nejakú zaujímavú hádanku?

Prihlási sa Janko:

Ja viem. Pani učiteľka: Je to pre vás a strká sa to do vás. Čo je to?

Janko, ale takéto perverznosti na mojich hodinách nestrpím!

Ale aké perverznosti, veď je to kytica, pre Vás a strká sa do váz!

Učiteľka hneď cez prestávku tú hádanku rozpráva kolegyni na chodbe

pred zborovňou:

Počúvaj, mám skvelú hádanku, hádaj čo to je:

Je to pre Teba a strká sa to do Teba ...

Janko, ktorý ide práve okolo, hovorí:

VYKAŤ, pani učiteľka, VYKAŤ, inak je to kokot!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...