Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Zmlácená žena u doktora :"Pane doktore, manžel je strašně hodnej, ale jednou

za čtrnáct dní vyrazí s kamarádama na pivo a pokaždý, když se vrátí opilej, tak mně šíleně zmlátí."

Doktor :"Opravdu pokaždý vás zbije?"

Žena:"Opravdu...pokaždý."

Doktor :"Fajn, předepíšu Vám heřmánkový čaj a jakmile vezme manžel kliku, začněteho kloktat."

Po čtrnásti dnech :"Pane doktore, ten heřmánek opravdu zabírá, kloktala jsem a

manžel si mně ani nevšimnul."

Doktor na to :"Já tušil, že bude stačit držet hubu."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kopie skutečné radiové konverzace mezi americkou námořní lodí a Kanaďany

nedaleko pobřeží Newfoundlandu, říjen 1995

KANAĎANÉ: Prosím, odkloňte Váš kurz o 15 stupňů směrem na jih,abyste se vyhnuli kolizi.

AMERIČANÉ: Doporučuji, abyste Vy odklonili Váš kurz o 15 stupňů na sever, abyste předešli kolizi.

KANAĎANÉ: Nepřipadá v úvahu. Vy musíte odklonit kurz o 15 stupňů na jih, abyste předešli kolizi.

AMERIČANÉ: Tady je Kapitán americké námořní lodi. Znovu opakuji - odkloňte Váš kurz.

KANAĎANÉ: Je nám líto. Opakuji - VY MUSÍTE odklonit kurz.

AMERIČANÉ: Tady je letecký transportér USS Lincoln - Atlantická námořní flotila Spojených Států. Jsme doprovázeni třemi torpédoborci, třemi křižníky s plnou leteckou podporou. Trvám na tom, abyste VY změnili kurz o 15 stupňů severně - opakuji, 15 stupňů na sever nebo počítejte s opatřeními,která zajistí bezpečnost naší skupiny.

KANAĎANÉ: My jsme maják. Dělejte jak myslíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky "SUPÍ BANDO"! Připojuji se s přáním k Járovi a věřím, že start do toho nového pr. týdne se nám všem vydaří.

Járo, copak to bylo, co Tě schvátilo, že jsi na antibiotikách???? Koukej se brzy uzdravit, i když je ostatně fakt, že když marodíš, tak si Tě víc užijeme! :kol-28:

Mějte se všichni moooc fajn a jak píše vždy Víťa, opatrujte se!!! :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine, omlouvám se, je vidět, že po tom včerejším dnu, resp. večeru ještě nejsem zcela fit a nějak mi uniklo, že to bylo ve vztahu k těm antibiotikům Járy! Prostě jsem už holt starej dědek a mám dlouhý vedení, zvláště, když něco popiju, resp. to přeženu!!!!

Járo, Martin má svatou pravdu, místo antibiotik to chce se vypotit na cizím těle a prolít to dostatečně silnou kořalkou!!! Když se toho chopíš, uvidíš jaký to dělá zázraky! Nechci radit, ale je to léty prověřená "meducína" :kol-47:kol11:gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...