Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

To Karel: hodne jsem premyslel a nakonec zvolil uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuplne jinou....:-)

Ne,tady v pisku ,myho kamarada,tim tedy myslim kamarada.....sklo tu bude do patku,tak pristi tyden bude nalepeno,pokud to vyjde levneji,jako ze vyjde,snad stihnu jeste zatmavit zadni skla,ale to uvidim,jak dopadnu se sklem...preci jenom jsem nepocital s tim,ze budu muset vysypat 14 tis ze svyho....mam to diky kamaradovy ted dost napnuty,aleco bych pro kamose neudelal vid...:-)......musim se ty ubohosti snad smat,nebo brecet?ja ani nevim.......spis bych blil.......;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide, úplně Tě chápu! To je skutečně na blití :ble  a to je slabé slovo! Opět se prokázalo, že člověk má prověřovat a pak důvěřovat, ale kdo by to byl od něj čekal - myslím, že v důsledku to byla Tvá nejdražší "grillovačka" v Tvém životě! Jak si Tě pěkně připravil - kamarád! kol2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jen ve zkratce.

 

Davidovi opravdu dlužím peníze za výměnu ale nic nebylo schválně a ani jsem si nic nepřipravoval dopředu jak si tady někdo myslí. Hned jak to půjde, tak mu je samozřejmě dám.

 

Kdokoliv potřeboval s čímkoliv poradit a pomoct tak jsem rád pomohl.

 

Prostě se u mě posralo víc věcí najednou, které musím vyřešit. Jedna z nich je, že sup jde pryč a to ostatní tady nebudu rozebírat, protože by mi to mohlo ještě víc zkomplikovat než je teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že by jsi byl asi jediný kdo by mi teď chtěl nějak pomoct ale myslím, že není jak pomoct, když nepomůže ani ÚOOZ, PČR a kriminální služba.

 

S tím si musím pomoct sám.

 

To ostatní nebude tak těžké vyřešit, jen to chvíli potrvá díky našemu posranému právnímu systému.

 

Ale to není omluva. Prostě Davidovi hodně dlužím.

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

tak máme zase a opět za sebou deštivý víkend :/ To počasí si snad dělá srandu a pokaždé když se chýlí k víkendu musí pršet buď celý vik nebo jen půlku... Asi to na ostatních místech ČR bylo obdobný, co??? 

My teda v Brně sobota zamračená, ale výlet s Bedrunou jsme si udělali i přesto do Lednice :) A neděle ráno déšť a teď večer i bouřka... 

 

Tak objednávejte pěkné počasí na poslední víkend v květnu ať můžem fajně posedět venku u ohně a klajdat ;)

 

Pěkný zbytek neděle a hlavně pohodu před šíleným pracovním týdnem ;)

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jste to četli, co ti poslanci schválili? Oni opravdu se asi nahoře nudí :D Ale pro některé to asi bude paráda... No nevím, ale bude to asi zajímavé si číst, kdo předemnou jede :D

Radši mít fiktivní značku, jako má třeba taťka Čuzík a vytahnout jí jen na focení :)  :kol-47:

 

http://zpravy.idnes.cz/poslanci-o-spz-na-prani-a-odebirani-maleho-technicaku-pcg-/domaci.aspx?c=A130515_103152_domaci_kop

 

Bája

 

Jinak není tu tak náhodou nějak mrtvo??? To vás tři zmrzlíci zamrazili, nebo co????

Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...