Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Pěkné pozdravení všem při zahájení posledního předprázdninového týdne - nějak se nám zakabonilo :kol-131:

To passport5: Davide, nějak jsi se asi oddal té octávečce, jak to vypadá? Už budeš jezdit se svým?

 

Jinak koukám, že to tady v poslední době poměrně hodně skomírá, prakticky se vůbec neví co je s lidmi jako na př.: Milan, Radim, Jára - expert, Johan, Martin35 - ten snad emigroval a celá řada dalších. Kucííí neco s tím udělejte!? :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, tak aby se nereklo, ze ma smulu jen David :-( je to uz dva tydny plny starosti, kdy mi nejaky dobrak poskrabal cele auto klickem. Jeli jsme se k prehrade s pritelkyni a ja zaparkoval na parkoviste, kde jsem stal sam a malem me kleplo. Na tomto miste jsem byl poprve a v tomto okoli se vubec nevyskytuji, po dvou tydnech vytahneme auto z garaze a takova pecka. Po dvou tydnech je snad vse nafoceno a dolozeno a dnes jsem auto odvezl do servisu Skoda na celolak, odhad 120 tis, tak doufam, ze bude prace odvedena vyborne. Zaroven se bude menit celni sklo. Potrebuji radu, myslite, ze na novy lak ma byt zaruka 2 roky, nebo 6 mesicu? Asi napisu do MB o radu. Auto jsem daval do Skody zamerne, jako kazdou zavadu, at je vse dolozeno pro pripadneho budouciho majitele. Takze 14 dni bez auta, snad nenastanou dalsi komplikace

Edit: s pojistovnou je to opruz, dosla mi slozenka na zaplaceni rocniho pojistneho, to si hlidaji paradne, ale jak je nejaky problem, ani likvidator za vami nezajede ac by na to mel mit dle vedeni 2 dny. Ma toho pry moc a cekaci doba ke 2tydny, takze jsem jej poprosil a zajel primo k nemu, apod. Celkove opravdu nervy, policie okamzite naznacila, ze oblast neni monitorovana a dotaz, jestli toho lumpa chytnou jsem ani nevznasel, abych nebyl k smichu.

Az dojde auto z laku, po par tydnech jej necham odborne navoskovat a uz na nej nesahnu co se uprav tyka, cim vic se o auto staram...... preji vsem pohodovej ac sice trochu proprsenej tyden

Editováno: , autor: brc.majkl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to nezávidím,ale mám dotaz.Kdo ti odhadl takvou cenu proboha?To snad ani nemůže pojišťovna akceptovat ne?Za takovou cenu by ti hodili auto do chameleona a ještě by ti zbylo.Je až s podivem co ty servisy hážou za cifry.

Ale jinak vidíš že neštěstí nechodí po horách,ale po lidech.Dneska si nevybereš.Ikdybys vyjel jednou za rok a budeš mít pech tak se cosi stane.Já to znám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj všem,tak jsem se konečně dostal.......a přikládám slíbené fotečky nové škůdky......-)

jinak zadek auta už mám ok,lak se myslím povedl.....zítra jdu na přesklení,tak snad i sklo bude ok,potom jen zpět rozchodit Lane asisst a bude to kompletní...teď co mám ty noční,tak by se hodil,ráno si to musím unavenej šněrovat a nic moc......

post-30163-0-66886600-1372169932_thumb.j

post-30163-0-07246500-1372169947_thumb.j

post-30163-0-89089900-1372169961_thumb.j

post-30163-0-76587100-1372169973_thumb.j

post-30163-0-46884300-1372169991_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten pocit znám Michale, mě auto po návštěvě lakovny nevydrželo ani den. Co se týče opravy, doporučuju se porozhlédnout po lakovně se kterou už má někdo dobré zkušenosti. Ve Škodovce to sice stříkli na pohled pěkně, ale nedali si s tím práci aby to bylo pořádně. Rok na to jsem byl totiž v lakovně na renovaci laku a borci zjistili že servis při stříkání dílu auto nezakryl a navíc pod nárazníkem chyběly kryty na zachytávání vody :doh  Přeju pevné nervy..

Editováno: , autor: MarcusV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v prvé řadě zdravím "jihočechy" !  Marku, kde Ti dělali tu renovaci laku? Když tak mi to písni do SZ, uvažuji o ní. Díky.

 

Davide, tak předpokládám, že už máš mazla v richtiku a brázdíš ty mokré silnice za pomoci lane asist v pohodě?!

 

Jinak vážení, taky Vás tak se.e to počasí, to už není normální! Zima jak na Sibiři, je to hrůza! :gunners3: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem s jejich lakování moc spokojenej, už mi lakovali několik věcí na octavii a vždy byla práce perfektně odvedená, ukáže se jak zvlánou takový velký auto. Každopádně jsem jim nepodepsal plnou moc k vyplacení, až podle konečného výsledku. kdyžtak jim to vrátím, jsme tak domluvení. Jinak děkuji, na auto jsem opravdu pes (na supa)

 

Víťo to máš pravdu s tím neštěstím, sup stojí v garáži a nejezdím s ním, venku stojí před bytovkou nepojištěná octavia a s tou nic neudělají, bavil jsem se s policií a určitě to nebylo zaměřeno proti mě, nebo by se vyřádili na ní. Tam by mě to ani tak nenastvalo. Jinak s tou cenou opravdu nevím, taky se mi to zdá moc, každopádně dělá se celolak kastle mojí barvou a v ceně jsou nový chromový lišty, nápisy který se ztrhnou apod, prostě komplet. včera bylo auto bez světel, nárazníku a exterier bez klik, těch lišt dole, bez zadního skla a předního skla, který se bude dávat rovnou nový a vykuchanej interier, tapece apod. budou se vydělávat podběhy dnes, kufr se bude spravovat a zakytují se rovnou 3 důlky od ohleduplných spoluparkujících řidičů, takže auto bude jako nový. Vše v ceně, samozřejmě. Chodili jsme kolem auta čtvrt hodiny na světle a lihovkou jsem označili všechny místa, na opravu. Cenu se dozvím příští týden v pondělí, kdy si půjdu pro auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné pozdravení všem při zahájení posledního předprázdninového týdne - nějak se nám zakabonilo :kol-131:

To passport5: Davide, nějak jsi se asi oddal té octávečce, jak to vypadá? Už budeš jezdit se svým?

 

Jinak koukám, že to tady v poslední době poměrně hodně skomírá, prakticky se vůbec neví co je s lidmi jako na př.: Milan, Radim, Jára - expert, Johan, Martin35 - ten snad emigroval a celá řada dalších. Kucííí neco s tím udělejte!? :gunners3:

Karle já se stále dívám :kol-28::kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No konečně, já už myslel, že jsi se stal přeběhlíkem. Viděl jsem sice Tvoji novou-starou sanitu a že jsi s ní byl v Chabrech, ale jinak jsem si říkal, že jsi asi přesedlal min. na MEDVĚDA ?  A ani se neptám "co vidíš"?! Máš ještě SUPA? Zatím se měj fajn a zdravím žižkováky! :kol-28:  :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně těch dvou prací, to docela chápu. Johane, už by jsi se měl také začít šetřit, prachy jsou krásná věc, ale zdravíčko si nekoupíš - bohužel! Takže si pěkně vynadej! :kol-131: Jinak si nedělej vrásky, zatím to zvládám v pohodě a až bude, tak bude. Nakonec to třeba až s tou 14náckou bude vyřešené! Tak se opatruj, pozdravuj a mějte se oba moc fajn! :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zdravím bando a přeju pěkný víkend těm co ho mají.Jinak jedno info,které sice mě docela mrzí,ale jsou věci v životě důležitější.Takže vzhledem k tomu,že mám teď období kdy jsem časově docela našponovaný a řeším bydlení a další věci,musím vzdát zařizování podzimního srazu a nechat to někomu jinému.Ani nedokážu říct,jestli se letos zúčastníme,nicméně uděláme proto maximum.Každopádně není teď v mé moci něco zařizovat a s někým se dohadovat a domlouvat.

Věřím,že to pochopíte a že se to ho chopí někdo jiný tak aby se sraz uskutečnil.

Opatrujte se kamarádi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak supa jsem si minuly tyden prevzal, je nalakovany na vybornou, to jsem absolutne na autorizovany servis necekal. Cena laku 59 tis a drobne a odstrojeni, koupe znaku, list apod stalo dohromady s lakem 99964 kc. Takze jsme se i vesli do 100 tis, za coz jsem rad. Pouceni pro priste, nebudu parkovat o samote a pokud to pujde zaplatim radsi za hlidane parkoviste.

 

 

aktuálně chybí ještě rozleštit jedno místo na LZ lemu zevnitř jak je víko kufru, zapomněli po strhnutí pásky je tam nepatrný odskok. Jinak výborný. Mám také konečně nové okno a trochu mě mrzí, že to se žralokem nevyšlo. Na vyhřívané sklo tedy prdím, na podzim přijde řada na montáž webasta.

 

Tady jedno foto ještě bez nápisů edice 100 a zadního nápisu Superb.

 

 

Měnili jste v převodovce někdo olej? jde o manuální převodovku, díky

Také prodám na Superba nové znaky ze Citiga - úřední i zadní úplně nové.

post-35925-0-44171900-1374656248_thumb.j

Editováno: , autor: brc.majkl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No konečně, já už myslel, že jsi se stal přeběhlíkem. Viděl jsem sice Tvoji novou-starou sanitu a že jsi s ní byl v Chabrech, ale jinak jsem si říkal, že jsi asi přesedlal min. na MEDVĚDA ?  A ani se neptám "co vidíš"?! Máš ještě SUPA? Zatím se měj fajn a zdravím žižkováky! :kol-28:  :gunners3:

Zdar Karlos,s 1203 sanitou jsem si udělal radost,to víš nostalgie :kol-28: supíčka ještě mám,neb za něj chci dost peněz,cením si ho a tak ho pod cenou raději neprodám :kol-46: neb je TOP STAVU A NAJETÝCH SKUTEČNÝCH  113 tis.km to je sotva zajetý motor,sníh zná jen z vyprávění,ale pokud se najde opravdový fanoušek,pak třeba ano :kol-26:

Jinak v rámci možností a co se týče žižkováka,tak to už jsem jenom pracovně,bydlíme 2km za Prahou :kol-47: .

Krásně léto a opatruj se a rád Tě brzo uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nazdar Superbáci, tak jsem po malé odmlce zase zpět. Nějak jsem za prvé neměl čas a ani náladu pač jsem řešil nějaké problémy. Koukám že tady už se nechlastá, ale tak jsou prázdniny a s tím asi spojené dovolené takže se všichni asi válíte u moře co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...