Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Tak už jsem tady taky!:D Ríšo, předně si myslím, že nejlepší je se vypotit na cizím těle, nee :prc: a pokud je nutná ta slivka, tak bych bral tu 57 kW, Matin by ji určitě doručil dle přání a hlavně si myslím, že bez podmínek!!! kol101 A jak Tě znám, budeš se stejně spoléhat na svoji vodečku i když nevím jaký by z ní byl "zbojnický čaj" ? Holt to chce spojit oboje :prc: i :kol-99: a potom :kol-56::kol-131:

To Martin35: Martine moc neprovokuj, nebo těch 15 litříku Ti nebude stačit, to víš, že bych koštnul :kol-130:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karle hezky jsi to napsal a poradil, jak na to. :palec2: Jen bych asi malinko proházel pořadí obrázků, které jsi vložil, jestli tedy dovolíš, ale jinak to sedí. :p Dnes a zítra to zkusím ještě s tím Aspirinem, nedá nic dělat kniha jízd je sviňa a vysvětlovat pak někomu 20Km je asi problém. :feve: Slibuju, že v pátek se vrhnu do léčení podle tvého návodu. Dokonce si to snad i vytisknu a po jednotlivých krocích si to budu odškrtávat jako splněné. Asi v některých případech i opakovaně. :smich::smich:

Martine, prosím tě do srazu šetři. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra Jirko, mě bylo furt divný, proč tě to na ten box táhne. :wub: Teď už mi je to jasný a já blbec, ač jsi mě několikrát zval, tak jsem netušil, co je to za podívanou. :blink: Budu to muset v příštím roce dohnat. :doh

Jinak pro mě se veškeré juchání na Silvestra výrazně zúžilo. Skončil jsem tam, kde jsem nechtěl. Budu do sebe cpát ATB. :help: Tak vám chlapci přeju příjemněji strávené poslední hodiny roku a opatrujte se. :kol-131:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozdravení všem, jinak Ríšo jsem dopadl stejně, od včerejšího večera ležím v péří a snažím se dát alespoň trochu dohromady - kéž by se podařilo. Zatím bych řekl, že je to pomalu horší, no uvidím, ale jeví se mito jako ztracené. Tak s Tebou soucítím ;)

To se mi to radilo, viď a nakonec si neumím poradit ani sám, je to v perdeli! Hned zase zalezu, je mi fakt blbě. Opatruj se!

Hoši držte se, aby neubylo sil na zítřejší večer! :smich::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...