Přejít na obsah

Švédsko - náhradní díly


ferda25

Doporučené příspěvky

A proč zrovna švédsko???.....zkus obvolat vrakoviště tady a musíš to sehnat nový(i starší) a i když to nemá,tak ti to objedná a do týdne to tam máš......viz.ted můj známej...pídil se po DPF do SI 2.0TDI což je taky taková jóbovka.....myslel si že to jinde než ve škodovce za pořádnej ranec nekoupí a nakonec se dohodnul na vrakovišti Vršovice...tam mu řekl že až to bude aktuální,tak má přijet,dá mu zálohu(protože se jedná o díl kterej normálně nebere) a on mu ho do týdne nechá fungl.novej přivést a to za poloviční cenu co to stojí přímo ve škodovce......

Tady je odkaz ,tak to zkus.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam jsem volal jako na první místo a nic takového mi nenabídli a to jsem je zkoušel. Je fakt, že po telefonu, ale opravdu jsem už obvolal snad všechny vrakárny v ČR a problém je, že k tomu mému autu fakt moc díly nejsou...možná, že k někomu koho znají budou vstřícnější. Nemohl bys mi s tím pomoc??? Nebo tam mám dojet osobně??? Poraď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě osobně.......

Pak zkus ještě tento odkaz a když ani to nepomůže,tak zkus zavolat na vrakoviště Počernice(1km za Glóbusem Černý most,ph9...přesná adresa je Náchodská 73..je to v areálu kde jsou stavebniny,autoservis,lakovna atd.),ty nemaj www,tak tady máš tel.čísla: 602 280 972 nebo 602 391 903(toto vrakoviště vlastněj dva maníci,jeden je vyšší,hubenej a druhej je menší,silnější a takovej tmavší,jakoby polocikánek,tak jdi k tomu vyššímu světlovlasýmu,ten je dobrej-dá se s nim mluvit o ceně a i případně dobře poradí,ten druhej je arogantní machr a dost nasazuje cenu.....mě tam jednou řekl za nějakej díl-už nevim co to konkrétně bylo vyšší cenu než co to stojí ve škodovce,tak na toho bacha s tim jsem tam měl nejednu ostřejší výměnu názorů)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...