Přejít na obsah

Ceny některých aut zlevnili až na polovinu


OTDi

Doporučené příspěvky

Tak jsem narazil na článek o něčem co už asi všichni víme, ale je tam příklad na čtyřleté oktě, což se sem myslím hodí.

Jde mi o to, že tam píší, že čtyřletá má dnes už cenu 220tis Kč, a když se mrknu na inzeráty tak si dokonce někteří ty svoje čtyřletý cení tak na 250 atd atd a to za měsíc už budou pětiletý. samozřejmě se i o výbavu, ale tak aspoň pro informaci, kdyby se někdo chtěl mrknou. a taky dodávám že de určetě o OI

http://www.novinky.cz/clanek/155423-ceny-o...o-polovinu.html

Editováno: , autor: OTDi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 JirkaK: tadýý tatíííí, tvoje chudé děťáátko, tadýýýý, dej autí, dej ;)

jéé smůla, manželka byla rychlejší. lol

Ještě ale odbočím k tomu zamknutýmu tématu s Vorlajzem. By mně zajímalo, proč se vůbec zamyká cokoliv, co je v "hospodě" ???? Ježiši, vod toho tam ta hospoda snad je, ne !?

Když si budu dělat takový prdelky v normálních tématech, tak mě hned někdo zjebe a bude mít koneckonců pravdu. Ale co zase kdo moralizuje tady, kurva ? To je nemlich to samý, jako s těma citacema. Cituju proto, aby bylo jasný, na co odpovídám. Kolikrát něco píšu a než to dokončím a odešlu, tak mi mezi to vleze několik jiných příspěvků a ten můj, když bude bez citace, úplně ztratí smysl. Samozřejmě to chápu tam, když se někdo snaží citovat půlstránkový slohový cvičení. To pak trochu překáží a blbne hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale neboj, on si to někdo přečte a tvoje nový téma jsem neviděl a koukám, že už je zase zamknutý, naopak to druhý nebo vlastně první je naopak zase odemknutý, teda teď odemknutý, protože mezitím ho někdo stačil asi patnáctkrát zamknout a zase odemknout a já už se v tom bordelu nějak ztrácím. Možná by pomohlo, kdyby se do toho nesral každej, kdo má od těch zámků klíče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a když jsem někomu kdo v bazaru napsal, že spěchá na prodej Filcky dal dobrou radu, že za 75 tis. prostě Filcku jen tak neprodá, tak se našlo vemeno, co to smazalo a dalo mi varování. Takže jak tady někdo napsal, chtít za pixlu může každej co chce, ale je otázkou, kdo mu to dá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co ti je do toho? svoje pravidla si můžeš zastrčit hodně hluboko. abys zachvíli neměl i pravidla na to, jak se správně vysrat a kterou rukou si utřít prdel a všichni to tak pak musej dělat taky, bez ohledu kdo je levák a kdo pravák... Trapnou buzeraci si strč víš kam.

Abych nebyl tak zlej, tak musím říct, že tebe zrovna ještě považuju za celkem rozumného, jsou tady jiní kádři, kteří si takto honí péro. Těch rozumnejch je tady víc a dělají to s rozumem a citem, ale pak je tady pár těch, kteří si opravdu tímto honí péro a dělá jim to moc dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice velkej OT, ale musím: nikomu tímto nechci lést do...., ale určitý pravidla tady musí být a dodržování je taky potřeba, to by se potom tady v tom prase vyznalo

ale tak jasně že jo, jen se k tomu musí přistupovat s rozumem a ne jako pako. Nic není černé ani bílé, jde jen o to, rozumně mezi tím namévrovat, ne jako hlupák, který se toho drží bez rozumu a zcela striktně a dělá spíše škodu než užitek. Pravidla nejsou přírodní zákon...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co ti je do toho? svoje pravidla si můžeš zastrčit hodně hluboko. abys zachvíli neměl i pravidla na to, jak se správně vysrat a kterou rukou si utřít prdel a všichni to tak pak musej dělat taky, bez ohledu kdo je levák a kdo pravák... Trapnou buzeraci si strč víš kam.

Abych nebyl tak zlej, tak musím říct, že tebe zrovna ještě považuju za celkem rozumného, jsou tady jiní kádři, kteří si takto honí péro. Těch rozumnejch je tady víc a dělají to s rozumem a citem, ale pak je tady pár těch, kteří si opravdu tímto honí péro a dělá jim to moc dobře.

Už se opravdu neudržim, ty máš v tý svý opuchlý palici asi nasr.no Tomáši, viď? Jednou jsou tu pravidla a jestli nás tu i nadále chceš svýma kecama "oblažovat" budeš ty pravidla ctít a chovat se podle nich, jinak si jdi presentovat ty svoje blitky na jiný fórum, nebo to zkus doma, ale mám pocit, že tam už tě nikdo neposlouchá a tak si jednou týdně vyhoníš triko tady. To, že se ozve Palo se dá snést, jeho příspěvky mají většinou hlavu a patu, ale tvoje cintání tady žádnej přínost nemá. Jestli máš pocit, že jsem na tebe vysazenej, tak se nemýlíš, já jsem na pitomce, jako ty silně alergickej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se opravdu neudržim, ty máš v tý svý opuchlý palici asi nasr.no Tomáši, viď? Jednou jsou tu pravidla a jestli nás tu i nadále chceš svýma kecama "oblažovat" budeš ty pravidla ctít a chovat se podle nich, jinak si jdi presentovat ty svoje blitky na jiný fórum, nebo to zkus doma, ale mám pocit, že tam už tě nikdo neposlouchá a tak si jednou týdně vyhoníš triko tady. To, že se ozve Palo se dá snést, jeho příspěvky mají většinou hlavu a patu, ale tvoje cintání tady žádnej přínost nemá. Jestli máš pocit, že jsem na tebe vysazenej, tak se nemýlíš, já jsem na pitomce, jako ty silně alergickej.

Díky za tento příspěvek, ozval jsi se jako potrefená husa a jen jsi si sám napsal co jsi za ubožáka.Rozepisovat to víc nebudu, kdo si přečetl co jsem psal dřív, tak pochopí jak jsem to myslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to je dobře, sice na tom teď dost lidí prodělá ale ty ceny dolů musejí jít. My tu dřem na ojetý auto jak debilové nevim jak dlouho a v jiných státech to maj za chvilku obrazně řečeno. Ale jsou i země kde dřou na ojeté auto 140 let. to bylo v nějakým dokumentu o nějaká zaostalé zemi, už nevim o jaké a ani na jaký auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co ti je do toho? svoje pravidla si můžeš zastrčit hodně hluboko. abys zachvíli neměl i pravidla na to, jak se správně vysrat a kterou rukou si utřít prdel a všichni to tak pak musej dělat taky, bez ohledu kdo je levák a kdo pravák... Trapnou buzeraci si strč víš kam.

Abych nebyl tak zlej, tak musím říct, že tebe zrovna ještě považuju za celkem rozumného, jsou tady jiní kádři, kteří si takto honí péro. Těch rozumnejch je tady víc a dělají to s rozumem a citem, ale pak je tady pár těch, kteří si opravdu tímto honí péro a dělá jim to moc dobře.

OT:

ty vole kdyz si takovej hrdina proc porad brecis kdyz dostanes varovani, proste ty pravidla porusujes tak je mas tak nebrec a pak si nehrej na hrdinu...

nejsou to moje pravidla ale pravidla vsech a pro vsechny cili i pro tebe, a muzes mi klidne rikat kam si je mam strcit, ale souhlasil si s nimi tkaze je to tvuj problem ze nectes co schvalujes, typicka ceska vlastnost. takze kecy s trapnou buzeraci jsou vod tebe dosti ubohy,,,chod jinam kdyz ti to tak vadi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...