Přejít na obsah

poradte s kupou OI


Skolacik

Doporučené příspěvky

Zdravim.

Planujeme kupit ojazdene auto a vyber za zuzuje a octavka tam ostava. Dnes som na nete narazil na TOTO . Cena je podla mna az trocha nizka, ale predavajuci sa zatial zda byt doveryhodny. Co vy na to? Ide o dovoz z nemecka, sucasny majitel je druhy. Co na to vravite? Nie je niekto z okolia co by sa mi na to skocil pozriet? Lebo ist sa previezt v PP do prievidze nie je len tak.

dik za infosky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moj osobny nazor... rovno by som sa na to vybodol a vyradil ho z vyberu. 185 tis rocnik 2003 a este takato vybava to prinajmensom zavana problemom. ale tak kebyze sa najde niekto kto ti to pojde pozriet prosim ale sam by som sa za tym netrepal v ziadnom pripade. ceny sice v poslednom case isli dole ale toto sa mi zda privela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ved to ze ta cena sa mi nezda. Ale dnes mi ma poslat dalsie foto auta + skusim sa s nim nejak dohodnut, ze by s autom prisiel ak tak sem a pozrel by ho nejaky mechanik zdora dole sprava do lava + oco ma znamych na policii, tak dufam ze to nebude corka

edit: Takze predajca sa zrazu spamatal a zisitl ze cenu dal o 100 000sk menej, cize opadol aj zaujem

Editováno: , autor: Skolacik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...