Přejít na obsah

GTA 4


deko

Doporučené příspěvky

Pařím, boží. Jen skoda ze sem nestahl verzi v CZ.

Jinak na full a pohybuje se to mezi 40-50 FPS ( Intel Core 2 Quad Q6600 @3,8GHz, 4GB RAM DDR2 @ 852MHz, 2xBFG GF8800GT 512MB OC2)

Nevim jak to mas stare, ale dalo by se to poskladat levneji a slo by to lepe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju zatim jen par dni, ale je pravda ze optimalizace a vsemozne potize na ruznych sestavach jsou opravdu na povazenou, navic vsechny stare chyby z predchozich GTA prebira a neopravuje...... jinak pokud nemate grafiku s 1024MB Ram tak se o High detaily ani nesnazte...

Hraju to na dvojadru AMD X2 3Ghz 4GB Ram a GF 8800 GTX 640MB a na poslednich ovladacich to docela slape, ale oproti treba FarCry2 nebo CoD WaW ktery slapou na max bezproblemu sem cekal lepsi chod GTAcek..... zatim bych dal 8/10

..navic je sranda ze na XP de palena verze GTA lepe nez na legal :) ..hlavne ze dali 200 000 dolacu a ochrany ktery vydrzeli cca 14dni lol

..jeste asi reinstalu uz zase dokurvene win pak to pude mozna lepe..

Jinak je trapny ze ke spusteni je potreba instalovat win live , gta social club a win xp sp3

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ramku bych klidně přikoupil, ale procesor to je naprd.

Hrozný jak ty compy stárnou. Mám ho tak 3roky myslím, a v době když jsem ho kupoval byl fakt nabušenej.

Sehnal mi ho ségry kluk a hrála se na ňom nějaká soutěž v paření her. Takže byl levnější a udělanej na hry.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ramku bych klidně přikoupil, ale procesor to je naprd.

Hrozný jak ty compy stárnou. Mám ho tak 3roky myslím, a v době když jsem ho kupoval byl fakt nabušenej.

Sehnal mi ho ségry kluk a hrála se na ňom nějaká soutěž v paření her. Takže byl levnější a udělanej na hry.

Njn pred 4tyrma rokama by to bylo docela delo, pravdepodobne mas apg jeste na vga takze nema vyznam kupovat pamet kdyz to neutahne vga, stejne tak cpu uz na desku nekoupis...

Hlavne problem u gta4 je optimalizace nebo spis neoptimalizace, opakuje se to same jako u rvniho 3d GTA ...v roce 2001...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to hrajem na intel core 2duo 2,67Ghz grafa ATI HD 2900XT 512MB a 2GB ram v dual channel a slape to v pohode

len ma sere ze som pred 2rokmi dal za tu grafu 14000Sk myslite ze ak dokupim este 4Gb ram pojde to lepsie???? oplati sa to?

inac hral som to aj na Xbox360 a tam je to nahovno s tym gamepadom......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...